להבין את החלום Logo

לרדת בסולם פענוח חלומות - להבין את החלום

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

פענוח החלום / פרוש החלום:

לרדת בסולם

מה הפירוש של לרדת בסולם בחלום

מה אומר לרדת בסולם בחלום ? - פתרון החלום

לרדת

לפי האמונה הרווחת אם החולם יורד לבד בחלום – ייתכן שהוא יצטרך לשנות את דעתו.

> חלומות נוספים המכילים 'לרדת'

סולם

לפי האמונה הרווחת אם סולם בחלום שוכב או שעומד בצד – סימן שאתם חייבים לנצל הזדמנות בעניין כלשהו.

> חלומות נוספים המכילים 'סולם'

לא מרוצה מפענוח החלום האוטומטי ?

בחרו מומחה שיפענח עבורכם את החלום

אלי רבנן מפענח חלומות עמוקים ומתקשר
אלי רבנן
דנית לווקינד מפרשת חלומות עם הבנה מיסטיקנית עמוקה
דנית לווקינד
גל פייטלסון תקשורת הבנה הקשבה ואהבה לפירוש החלומות
גל פייטלסון

חלומות דומים

חלמתי שהייתי בדירה כזאת שחצי הייתה אנשים

חלמתי שהייתי בדירה כזאת שחצי הייתה אנשים שאני מכירה מהצבא חצי אנשים רגילים באותו שלב אני הייתי מודעת שזה חלום כי הייתי אחראית, מפקדת על כמה חיילים שהכרתי מפעם, דיברתי עם אחת מהם שאני סומכת עליה והייתי מודעת לזה שזה חלום. וממש סיפרתי לה שבאתי מלפני ולכן אני לא רגילה לתפקיד , הסתכלתי על הדרגות שלי, מצד שמאל היה לי פלאפל ומצד ימין שלוש ארונות וצחקתי איתה שכשהכרתי אותם בכלל הייתי רבט ( אני כבר חיילת משוחררת 3 שנים כמעט ) כל העניין התחיל בשעה 15:00 על השעון, היינו מסתכלים מחוץ לחלון , והיה ילד שהיה בא לכיוון שלנו עם האקדח בצורה קבועה יום יום. כל פעם מחדש היינו מחפשים אותו ומתחבאים כשאנחנו מציצים בחלון פעם מחוץ לחלון הוא עם ילדים והורים, מן גן שעשועים, ולפעמים הוא הולך לבד אני זוכרת את הפחד שהיה לי בגוף כל פעם שהיינו רואים אותו מהחלון הדירה היא סוג של מזדרון צר עם הרבה חדר מימין ומשמאל ובקצה השני ״ הלובי ״. כל פעם הייתי דופקת ריצה תוך כדי שאני מנסה לרדת הכי נמוך לרצפה וישר תופסת את שני הכלבים שלי ומחביאה אותם איתי יחד בפינה ביחד עם אנשים נוספים שמסתררים להם. כל פעם הייתי מנסה לצאת מהמחבוא , לרוץ מהר מבלי שהוא יקלוט אותי לוודא שהוא הלך הפעם האחרונה זה כשאני ראיתי אותו, כניראה לא התחבאנו כמו שצריך והוא קלט אותנו כבר, אני זוכרת שהסתכלתי מהחלון וראיתי שהוא כבר ממלא מחסניות ( לפני זה כל יום בשעה 15 הוא רק היה הולך לכיוון שלנו עם אקדח ובחיים לא ירה) כאן אני כבר דפקתי ספרינט של החיים לאחד החדרים בקצה, היו הרבה רובים מפוזרים אצלנו אז מצאתי מקום מחסה ולקחתי שני רובים וכיוונתי אל פתח הדלת וחיכיתי שהוא יבוא, אבל במקום היה פיצוץ ענקי, תוך כדי כל האנשים מאצלי רצים לכיוון שלו עם אקדח ביד של כל אחד מהם, אני מסתכלת עליהם מהצד כשהם רצים במזדרון, ועולים באש. ואז קמתי עם תחושת מועקה ואובדן שלא הצלחתי לתפוס את הכלבים שלי בזמן.

הייתה מסיבה של חברים במקום גבוהה בארץ

הייתה מסיבה של חברים במקום גבוהה בארץ אחרת הקראש שלי גם היה שם אז הלכתי. כשהגעתי לשם ישבתי בספה קרוב אליו ויצא שאחרי הרבה זמן האכלתי אותו הוא אכל אבל התעלם ממני לגמרי, לא משנה מה עשיתי. התכוונתי ללכת הבייתה הרגשתי פחד עוטף אותי ופתאום אני רואה מדרגות והייתי עם נעלי עקב גבוהות היה לי ממש קשה לרדת כל שנייה הרגשתי שהייתי נופלת כשהגעתי לקומה התחתונה הייתי בשוק. הייתה שם מישהי עם קלפי טארוט ועוד מישהי מאותו התחום היא תפסה לי את היד ואני פשוט אמרתי לה שחררי ממני. ואז ראיתי דלת יצאתי לבחוץ ושם היו מלא אנשים ו 2 פניות לא ידעתי לאיפה לפנות אבל פתאום אישה אחת חמודה דיברה איתי שם בעברית. היא שאלה לאן אני צריכה ואמרתי לה לדרך נצרפתית והיא אמרה לי תקחי ימינה . אמרתי לה תודה והלכתי , באתי לשלוח לאבא שלי מיקום שיבוא לקחת אותי אבל.. התעוררתי מהחלום.

חלום על אמא שנפטרה אך בחלום חיה

חלום על אמא שנפטרה אך בחלום חיה גמר חתימה טובה . חלום על אמי , אמי נפטרה ב 01.07.2021 ומאז הופיעה מספר פעמים בחלום. החלום האחרון היה היום , נראה שחלמתי אותו בשעות הבוקר. בחלום אני הולכת עם בני הקטן , יצאנו לקניון, ובשלב מסויים אני רואה את אמי לידנו , הולכת איתנו ( כך היה גם לפני שניפטרה), ואז אנחנו עוברים ליד חלקת אדמה , שאין עליה לא פרחים ולא פירות , נראה שהפכו את האדמה , כאילו חרשו את האדמה ואז אמא שלי ז״ל אומרת לי : ״ כאן זרקו פירות מטורפים, ולכן אין לי חשק להמשיך ללכת ״. ואז היא גם נעלמת , אני ממשיכה עם בני ואז מתחיל לרדת גשם כזה של הסתיו. ואני ובני מתרטבים, אבל לא ממש , מעט . מה משמעות החלום ? מה אמא רוצה להגיד לי ? מה הכוונה שאמא אמרה : ״ כאן זרקו פירות מטורפים ״ ? תודה .פרוש חלומות

להבין את החלום זהו אתר אינטרנט אשר מפענח ומפרש חלומות. פשוט יש להזין את החלום בתיבת הטקסט כפי שחלמתם אותו במילים שלכם לתאר את החלום. ללחוץ על הכפתור ולקבל פיענוח מיידי והסברים על החלום אותו חלמתם. כל הסמלים והמוטיבים בחלום יוסברו.חלומות אחרונים באתר

חלמתי שאיש אחד חטף אותי ואת אמא

חלמתי שאיש אחד חטף אותי ואת אמא שלי והביא אותנו לתוך בניין ישן ונראה כאילו זה היה הבית שלו, מחוץ לבניין היו אנשים רוקדים היה נראה שהם נמצאים באירוע כלשהו. במהלך החטיפה הצלחתי לברוח, החוטף ראה אותי ונתן לי לברוח .. אחרי כמה דק הבנתי שהוא הולך לתפוס אותי ושאין לי סיכוי התקשרתי מיד לאחותי ואמרתי לה שנחטפתי. החוטף הביא אותי בחזרה הביתה ושם התעוררתי.