להבין את החלום Logo

רמזור מהבהב פענוח חלומות - להבין את החלום

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

פענוח החלום / פרוש החלום:

רמזור מהבהב

מה הפירוש של רמזור מהבהב בחלום

מה אומר רמזור מהבהב בחלום ? - פתרון החלום

רמזור

לראות רמזור בחלום מסמך על החלטה חשובה שעלינו לקחת. הרמזור נמצא בצומת והצומת היא פרשת דרכים שעלינו להחליט לאיזה כיוון אנחנו הולכים. החלום הרמזור מנסה לסמן לנו שעלינו לקבל את ההחלטה ואין אף אחד אחר שיוכל להחליט בשבילנו ורק אנחנו אחראים לגורלינו.

> חלומות נוספים המכילים 'רמזור'

רמזור מהבהב

רמזור מהבהב בחלום הוא סימן שאיננו מסוגלים לקבל החלטה לכאן ולכאן ואנחנו מתלבטים בין כמה דברים שעדיין לא החלטנו לגביהם אבל עלינו לעשות זאת בהקדם האפשרי.

> חלומות נוספים המכילים 'רמזור מהבהב'

לא מרוצה מפענוח החלום האוטומטי ?

בחרו מומחה שיפענח עבורכם את החלום

אלי רבנן מפענח חלומות עמוקים ומתקשר
אלי רבנן
דנית לווקינד מפרשת חלומות עם הבנה מיסטיקנית עמוקה
דנית לווקינד
גל פייטלסון תקשורת הבנה הקשבה ואהבה לפירוש החלומות
גל פייטלסון

חלומות דומים

חלמתי שמישהו פותח את הדלת של הרכב

חלמתי שמישהו פותח את הדלת של הרכב ברמזור בלילה

אני יוצאת מחנות ומסכמת לעצמי שלא הייתי

אני יוצאת מחנות ומסכמת לעצמי שלא הייתי מובנת רק רציתי לעזור והצד השני ראה בזה מטרד. יש לי תיק גדול שבתוכו תיק צד אני עומדת במעבר חציה ומתלבטת אם להוציא את התיק הקטן מהגדול ( רושם). ואז תוך כדי שאני עוברת את המעבר חציה הוא כל כך ארוך שהרמזור מתחלף לאדום ועדיין לא הספקתי לחצות למזלי אני דואגת שהמכוניות לא יסעו אבל יש מכונית אחת שמחכה לח שאסיים לחצות . ואז אני מגיעה לגבעה עם פרחים שיש בה שביל ואני אומרת לעצמי בחלום טוב לפחות אימצתי ילדה ... ( כאילו שואל. עצמי מה עשית בעולם הזה והתשובה היא לפחות אימצת ילדה שזה האמת במציאות). ואז קול אחר אומר שיש כאלה שהיו עושים מזה פרסום . ואני הולכת בשביל ואפילו שכחתי מעיניין התיק בתוך תיק זה כבר לא מעניין אותי. ואני צועדת לבד בשביל.

רמזור ירוק מהבהב

רמזור ירוק מהבהבפרוש חלומות

להבין את החלום זהו אתר אינטרנט אשר מפענח ומפרש חלומות. פשוט יש להזין את החלום בתיבת הטקסט כפי שחלמתם אותו במילים שלכם לתאר את החלום. ללחוץ על הכפתור ולקבל פיענוח מיידי והסברים על החלום אותו חלמתם. כל הסמלים והמוטיבים בחלום יוסברו.חלומות אחרונים באתר

פרפר גדול אפור שמיתעופף לעברי ואני מפוחדת

פרפר גדול אפור שמיתעופף לעברי ואני מפוחדת ממנו,בהתחלה הוא קטן ואז משנה את גודלו לעברי נוחת על כתפיי אני מבוהלת ומבקשת עזרה מבן זוגי אבל הוכ עסוק עם הפלאפון ואיננו שומענאותי.

חלמתי את אבא שנפטר לפני 8 שנים

חלמתי את אבא שנפטר לפני 8 שנים עטוף כולו בטלית מעל הקבר שלו וזה היה בתוך בית האלמין ןראיתי עוד מתים ועעוד אחד כמהו אבא שלי הוציא קל רצה להגיד לי משהו אבל לא הבנתי מה אומר לא היתי מסוגלת לראות את הנפטרים סביבי ובמיוחד לא אותו לבסוף החלטת לא לפחד