להבין את החלום Logo

חלום על זה שאני מזהה מחבלים לפני פענוח חלומות - להבין את החלום

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

פענוח החלום / פרוש החלום:

חלום על זה שאני מזהה מחבלים לפני הפעולה ונמצא במין סיטואציה שאני יודע שהם מחבלים ואני מנסה לברוח מהם ולהתרחק

מה הפירוש של חלום על זה שאני מזהה מחבלים לפני בחלום

מה אומר חלום על זה שאני מזהה מחבלים לפני בחלום ? - פתרון החלום

מחבל

לפי האמונה הרווחת איום על שלוותו ובטחונו העצמי של החולם.

> חלומות נוספים המכילים 'מחבל'

מחבלים

לפי תודעה רוחנית ביטוי של פחד, כאשר מחבלים הם צורת מקור לפחד זה. יתכנו גוןרמים נוספים, תלוי בחלום.

> חלומות נוספים המכילים 'מחבלים'

מין

חלומות על מין יכולים להבצעי על כמה דברים שונים. לחלום שבן הזוג או בת הזוג שלכם בוגד או בוגדת בכם. יתכן שלא תמיד אתם אלו שתהיו במרכז החלום על מין; למעשה, זה יכול לקרות לכם שתמצאו את עצמכם חולמים על אנשים אחרים מקיימים יחסי מין, כמו בן או בת זוג, חברה או חבר, למשל. אם אתם מדמיינים את בן זוגכם בוגד, זה יכול להיות שאתם לא בטוחים מספיק בתוך במערכת היחסים שלכם וצריכים לחשוב איך לדבר על הדברים. חלומות על שליטה מינית, לשלוט או להשלט בחלום כל חלומות הקשורים לנושאי שליטה (היותם דומיננטיים במיוחד או רצון לתוקפנות), יכולים להיות סמל לבעיות שליטה אחרות שקורות בחייכם. חשבו על עבודה, מערכת היחסים שלכם ואיך אתם מרגישים בסביבת החיים האמיתית שלכם. חולמים שאתם שוכבים או מקיימים יחסי מין אם מישהו "אסור" כמו קרוב משפחה או מכב מהעבודה, אפילו חבר קרוב. כל האנשים האלה עשויים להראות בלתי הולמים, מכיוון שהקשרים שלכם איתם לא אמורים להיות קשרים בעלי אופי מיני מעיקרו כלל וכלל. "זו הדרך של התת מודע לשחרר את התחושה, את הפיתוי, לאמת אותה ולעבד אותה כראוי". בסיום החלום שאלו את עצמכם: "מה ההקבלה של הדימוי / האובייקט / האדם / האירוע הזה בחיי ברגע זה?" תפקידו של המוח שלכם הוא ליצור אסוציאציות, לחבר את הנקודות ולהרגיש את העולם - ולכן מה מסמל אותו אדם עבורכם. האם זו חיבה ואהבה שאתם רוצים להרגיש קרבה ? או אולי מדובר בנסיון לפייס מריבה ?

> חלומות נוספים המכילים 'מין'

שהם

לפי האמונה הרווחת מסמלת בשורות טובות, שיגשוג כלכלי,כבוד ושלטון.

> חלומות נוספים המכילים 'שהם'

לא מרוצה מפענוח החלום האוטומטי ?

בחרו מומחה שיפענח עבורכם את החלום

אלי רבנן מפענח חלומות עמוקים ומתקשר
אלי רבנן
דנית לווקינד מפרשת חלומות עם הבנה מיסטיקנית עמוקה
דנית לווקינד
גל פייטלסון תקשורת הבנה הקשבה ואהבה לפירוש החלומות
גל פייטלסון

חלומות דומים

חלמתי שאני ואבא שלי היינו במבנה מסוים

חלמתי שאני ואבא שלי היינו במבנה מסוים ואחיין שלי (בן שבעה חודשים) היה איתנו בעגלה שלו. במבנה היה עוד 3 תינוקות חוץ מאחיין שלי שהם תאומים כולם בעגלות שלהם ואני פשוט הוצאתי אקדח ויריתי לכל אחד מהתינוקות האלה בראש ירייה אחת ואבא שלי מנסה לנחם אותי ולאמר לי שהכול טוב ושאני יאמר למשטרה שזה קרה בטעות וכל מיני דברים כדי להרגיע אותי. ובדיוק שהגיע הניידת החלום נגמר. מה זה אומר החלום הזה?

חלמתי על כעשרה איש ואישה לובשי גלימות

חלמתי על כעשרה איש ואישה לובשי גלימות חומות עם כובע, כחלק מהגלימה, נכנסו לח ר הבית שלי בלילה. שאלתי אותם איך נכנסו אם יש לי כלב שלא מאפשר לאף אחד להתקרב לשער. הם גם השאירו את השער פתוח כשאני אכולת דאגה שהכלב יברח. כששאלתי מה הם עושים בגינה שלי הם עמו שהם מלקטים עשבים ושהם שייכים ל״קבוצה של הרב קרליבך״. נגשתי לשכנה להזהיר מפני האנשים הללו והחא השיבה שכלתה משתייכת לקבוצה הזו. אמרתי לה שלהבא יבקשו אישור להכנס ולא הכנסו על דעת עצמם. התעוררתי מבוהלת.

חלמתי שמזריקים לי חומר הרדמה בכול מיני

חלמתי שמזריקים לי חומר הרדמה בכול מיני מקומות בגוף בפטמה בישבן ובנקודות חן הניתוח התבצע בתוך בריכת מים לשם בעיה באיבר המין הפוךפרוש חלומות

להבין את החלום זהו אתר אינטרנט אשר מפענח ומפרש חלומות. פשוט יש להזין את החלום בתיבת הטקסט כפי שחלמתם אותו במילים שלכם לתאר את החלום. ללחוץ על הכפתור ולקבל פיענוח מיידי והסברים על החלום אותו חלמתם. כל הסמלים והמוטיבים בחלום יוסברו.חלומות אחרונים באתר