להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים אוהבת

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי שאני בוכה על קבר. כשאני מרימה

חלמתי שאני בוכה על קבר. כשאני מרימה את הראש שלי אני רואה על המצבה שחרטו את שמה של הנפטרת שהיא אחותי התאומה הקטנה שעדיין בחיים(האחות שאני הכי מתחברת עליה להגן אדם שאני הכי אוהבת בעולם הזה).

חלמתי שאני בוכה על קבר. כשאני מרימה

חלמתי שאני בוכה על קבר. כשאני מרימה את הראש שלי אני רואה על המצבה שחרורו את שמה של הנפטרת שהיא אחותי התאומה הקטנה (האחות שאני הכי מתחברת עליה להגן אדם שאני הכי אוהבת בעולם הזה).

חלמתי על מישהי שאני כבר לא בקשר

חלמתי על מישהי שאני כבר לא בקשר איתה והייתי מאוהבת בה בשבוע האחרון היא מופיעה לי בחלומות החלום הוא שאנחנו ביחד צוחקות וכיך לנו

חלמתי על שאני הולכת למישהו שאני בנתק

חלמתי על שאני הולכת למישהו שאני בנתק איתו הרבה זמן (באמיתי וגם אוהבת אותו) שאנחנו עומדים להתחתן ושתי חברות שלי מלוות אותי לשם אחת נשארת בבית שלו עם חבר שלו ואחותו והשנייה באה איתי חזרה לבית על קו 123 אנחנו שוב חוזרות לבית שלו ואני לא אמרתי להורים שלי שאני הולכת ויחזור מאוחר וממש פחדתי שהם יכעסו עליי אז אני אומרת להן לבוא איתי הזאת שנשארה בפעם הראשונה נשארת שוב והשנייה באה איתי אנחנו לוקחות אוטובוס מספר 16 או 18 ואנחנו נוסעות עם ערבי ובדרך אנחנו רואות מנזר או מסגד לבן הערבי לוקח אותנו לכיוון הגבול וכשאנחנו יורדות אנחנו רצות בחזרה כשאנחנו מגיעות אני רואה את הקווים 123 ו12345 לא זמינים כלומר שהם מפסיקים את הפעולה שלהם בשעה 20:22 ואז אני מתקשרת לבחור ומספרת לו מה קרה ונותנת אותו לדבר עם חברה שלי..

אחות קטנה של מישהו שאני אוהבת לא

אחות קטנה של מישהו שאני אוהבת לא עזבה אותי והרגשתי אחריות כל כך גדולה שפחדתי לעזוב אותה עד שהחזרתי אותה אל אח שלה ( זה שאני אוהבת )