להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים אומרת

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי שאני ניפגשתאם סיילו מחיקו אמיליה אטיאס

חלמתי שאני ניפגשתאם סיילו מחיקו אמיליה אטיאס ואני אומרת לה סיילו אני כלכך מעריצה אותה והיא מדגמנת וזה התחלתי לחבק אותה להגיד לה שאני מעריצה אותה ושכל המסך שלי בתמונות שלה במחשב

חלמתי שאני הולכת לאן שהוא לא יודעת

חלמתי שאני הולכת לאן שהוא לא יודעת לאן ואז פתאום אני רואה אותו ואני אומרת לידיד שלי שלום ואז התחלנו לדבר עד שהגענו למבנה חום לשבת לכמה דקות ואז צילמו אותנו ופרסמו את התמונה שלנו והוא התחיל להתעצבן ואמר שאין בינינו כלום וככה התחילו לדבר עלי ועליו

חלמתי שיצאתי לבלות עם ידידה ואחרי כמה

חלמתי שיצאתי לבלות עם ידידה ואחרי כמה דקות שאנחנו מחפשים מקום לשבת בו היא פתאום מתיישבת עליי מסתכלת עליי ואומרת לי שאנחנו לא הולכים להתראות הרבה זמן... ואני מסתכל עליה והיא עליי ומאמצע שום מקום היא נתנה לי נשיקה על השפתיים. מה זה אומר?

חלמתי שיצאתי לבלות עם ידידה ואחרי כמה

חלמתי שיצאתי לבלות עם ידידה ואחרי כמה דקות שאנחנו מחפשים מקום לשבת בו היא פתאום מתיישבת עליי מסתכלת עליי ואומרת לי שאנחנו לא הולכים להתראות הרבה זמן... ואני מסתכל עליה והיא עליי ומאמצע שום מקום היא מנשקת אותי על השפתיים. מה זה אומר?

חלמתי שיצאתי עם ידידה למסעדה ואחרי כמה דקות

חלמתי שיצאתי עם ידידה למסעדה ואחרי כמה דקות שאנחנו מחפשים מקום לשבת בו היא פתאום מתיישבת עליי מסתכלת עליי ואומרת לי שאנחנו לא הולכים להתראות הרבה זמן... ואני מסתכל עליה והיא עליי ומאמצע שום מקום היא מנשקת אותי על השפתיים. מה זה אומר?

חלמתי שיצאתי עם ידידה טובה למסעדה ואחרי כמה

חלמתי שיצאתי עם ידידה טובה למסעדה ואחרי כמה דקות שאנחנו מחפשים מקום לשבת בו היא פתאום מתיישבת עליי מסתכלת עליי ואומרת לי שאנחנו לא הולכים להתראות הרבה זמן... ואני מסתכל עליה והיא עליי ומאמצע שום מקום היא מנשקת אותי על השפתיים. מה זה אומר?

חלמתי שיצאתי עם חברה טובה למסעדה ואחרי

חלמתי שיצאתי עם חברה טובה למסעדה ואחרי כמה דקות שאנחנו מחפשים מקום לשבת בו היא פתאום מתיישבת עליי מסתכלת עליי ואומרת לי שאנחנו לא הולכים להתראות הרבה זמן... ואני מסתכל עליה והיא עליי ומאמצע שום מקום היא מנשקת אותי על השפתיים. מה זה אומר?