להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים אישה

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי שאני ישנה עם ההורים שלי בחור

חלמתי שאני ישנה עם ההורים שלי בחור ובחורה באותה מיטה והבחורה היא אישה לא טובה אנחנו מוציאים אותה מהמיטה ויש ילד ואני שומרת עליו אני מגיעה לבית גדול ויש בחור שדואג שאני אפגע בו אני מקבלת הודעה ובגלל הבחור באו לפגוע בי אני מצליחה לברוח כי המון אנשים עוזרים לי לברוח הילד נכנס לבית ואני רצה ובורחת עולה למעלה ודוחפים אותי מאחורה להמשיך אני נכנסת למכונית מפוארת כשאני לבושה בלבן והטלפון של אבא שלי ביד שלי היה אמור להיות זמר ברכב אך במקום זה אני נמצאת עם שתי בחורות ואנחנו נוסעות מהר ומצליחות לברוח אך אני ממשיכה לדאוג שלא יתפסו אותי וכל הדרך שאני הולכת נוסעת בכל החלום אני מתפללת לאלוהים שישמור עליי ואני אומרת תפילות שמע ישראל שיר למעלות ..

חלמתי שאני ישנה עם ההורים שלי בחור

חלמתי שאני ישנה עם ההורים שלי בחור ובחורה באותה מיטה והבחורה היא אישה לא טובה אנחנו מוציאים אותה מהמיטה ויש ילד ואני שומרת עליו אני מגיעה לבית גדול ויש בחור שדואג שאני אפגע בו אני מקבלת הודעה ובגלל הבחור באו לפגוע בי אני מצליחה לברוח כי המון אנשים עוזרים לי לברוח הילד נכנס לבית ואני רצה ובורחת עולה למעלה ודוחפים אותי מאחורה להמשיך אני נכנסת למכונית מפוארת כשאני לבושה בלבן והטלפון של אבא שלי ביד שלי היה אמור להיות זמר ברכב אך במקום זה אני נמצאת עם שתי בחורות ואנחנו נוסעות מהר ומצליחות לברוח אך אני ממשיכה לדאוג שלא יתפסו אותי

חלמתי על זה שאני אמא,אבא ואח שלי

חלמתי על זה שאני אמא,אבא ואח שלי הולכים לסרט. בשלב מסוים אח שלי מעצבן אותי אז אני רודפת אחריו אבל סולחת לו בסוף המרדף. שאנחנו חוזרים אני רואה שחילקו לנו תפוחים עם צפוי לבן,אני לוקחת ביס מהתפוח ואז כזה אישה קרפית אומרת שצריך לבדוק אם אני יכולה לאכול את התפוח כי יש שם חומר מסוכן לחלק מהאנשים,שאני מסתכלת על שידה אני רואה סכינים, מחטים ומספרים- אני נלחצת (בעיקר בגלל המחטים) כי אני מפחדת מהם,אז אני בורחת והאישה רודפת אחרי -אני יורקת את התפוח מהפה שלי- ואני מתחבאת מאוחרי מכונית אבל היא מוצאת אותי. כאן אני מתעוררת.

בחלום עשיתי דגים כדי שאנחנו שיהייה אוכל

בחלום עשיתי דגים כדי שאנחנו שיהייה אוכל לאכול,אבל בעלי החליט שנוכל בחוץ,מאוד נעלבתי, ניגשה אל בעלי אישה ואמרה לו שכך לא מדברים עם אישה שטרחה,כדי לבשל אוכל,ואז ניגשה אלי וניחמה אותי.