להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים אקדח

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי שאני רואה חושך ואני מרגישה שמישהו

חלמתי שאני רואה חושך ואני מרגישה שמישהו מת. שניה אחרי אמא שלי מסבירה לי על משהו שאבא שלי עשה לה, אני מתחילה לבכות אני מסתובבת אבא שלי שעמד מאחוריי אני בוכה וצועקת עליו. אני לא שמה לב ואני שומעת ירייה. יש שקט ואני. בינה שהוא ירה באמא שלי. פתאום יש עוד רגע של חושך, אני נמצאת מאחוריי אבא שלי הוא מסתובב אליי כאשר מאחורי יש ארון כחול ישן חצי פתוח, הוא מסתכל עליי אני בהלם בוכה. והוא בא להרים את האקדח.

חולם על אקס שחטף אותי ואת אמא

חולם על אקס שחטף אותי ואת אמא שלי והצמיד לנו סכין ואקדח והיה עם שגעון בעיינים לפגוע בי ובאמא שלי. היינו קשורות אחת ליד השניה בלי יכולת לברוח ובלי שאף אחד שמע אותנו כל זה קורה בתוך הבית של הבן זוג הנוכחי שלי אני מנסה להתקשר למשטרה ולא מצליחה מנסה להתקשר אל החבר הנוכחי והוא עונה ומזעיק משטרה ופתאום המון ניידות מגיעות והוא יוצא עם אקדח מורם כלפי השמיים. אני בחלום בוכה צורחת מפחדת מנסה להשתחרר התחושות של החלום היו אמיתיות! ובאו איתי עד לבוקר זכרתי כל פרט ופרט. קמתי עם התקף חרדה ששה ביותר מה כל זה אמור לסמן?!

חלמתי שמישהו מגיע משום מקום עם רכב

חלמתי שמישהו מגיע משום מקום עם רכב חוסם אותי אני מאט את הנזיעה עם הקטנוע והוא מוציא אקדח מהחלון האחורי של הרכב ויורה בי כמות לא נורמאלית של כדורים , בכל חלקי הגוף בעיקר בצד ימים של הגוף , ראוש ידיים חזה רגליים בטן ממש הכל הצלחתי ללכת בקושי ומצאו אוצי ועזרו לי להגיע לבית חולים וניצלתי , כשנרפאתי כמעט בגלל אותו המישהו ששלח את הראשון לנסות להרוג אותי שלך מישהו מתןך בית החולים (אחד האחים או משהו) הוא הזתובב והצחיל לירות אבל ללא הצלחה בוא לא פגע בי ..

חלמתי שהייתי בדירה כזאת שחצי הייתה אנשים

חלמתי שהייתי בדירה כזאת שחצי הייתה אנשים שאני מכירה מהצבא חצי אנשים רגילים באותו שלב אני הייתי מודעת שזה חלום כי הייתי אחראית, מפקדת על כמה חיילים שהכרתי מפעם, דיברתי עם אחת מהם שאני סומכת עליה והייתי מודעת לזה שזה חלום. וממש סיפרתי לה שבאתי מלפני ולכן אני לא רגילה לתפקיד , הסתכלתי על הדרגות שלי, מצד שמאל היה לי פלאפל ומצד ימין שלוש ארונות וצחקתי איתה שכשהכרתי אותם בכלל הייתי רבט ( אני כבר חיילת משוחררת 3 שנים כמעט ) כל העניין התחיל בשעה 15:00 על השעון, היינו מסתכלים מחוץ לחלון , והיה ילד שהיה בא לכיוון שלנו עם האקדח בצורה קבועה יום יום. כל פעם מחדש היינו מחפשים אותו ומתחבאים כשאנחנו מציצים בחלון פעם מחוץ לחלון הוא עם ילדים והורים, מן גן שעשועים, ולפעמים הוא הולך לבד אני זוכרת את הפחד שהיה לי בגוף כל פעם שהיינו רואים אותו מהחלון הדירה היא סוג של מזדרון צר עם הרבה חדר מימין ומשמאל ובקצה השני ״ הלובי ״. כל פעם הייתי דופקת ריצה תוך כדי שאני מנסה לרדת הכי נמוך לרצפה וישר תופסת את שני הכלבים שלי ומחביאה אותם איתי יחד בפינה ביחד עם אנשים נוספים שמסתררים להם. כל פעם הייתי מנסה לצאת מהמחבוא , לרוץ מהר מבלי שהוא יקלוט אותי לוודא שהוא הלך הפעם האחרונה זה כשאני ראיתי אותו, כניראה לא התחבאנו כמו שצריך והוא קלט אותנו כבר, אני זוכרת שהסתכלתי מהחלון וראיתי שהוא כבר ממלא מחסניות ( לפני זה כל יום בשעה 15 הוא רק היה הולך לכיוון שלנו עם אקדח ובחיים לא ירה) כאן אני כבר דפקתי ספרינט של החיים לאחד החדרים בקצה, היו הרבה רובים מפוזרים אצלנו אז מצאתי מקום מחסה ולקחתי שני רובים וכיוונתי אל פתח הדלת וחיכיתי שהוא יבוא, אבל במקום היה פיצוץ ענקי, תוך כדי כל האנשים מאצלי רצים לכיוון שלו עם אקדח ביד של כל אחד מהם, אני מסתכלת עליהם מהצד כשהם רצים במזדרון, ועולים באש. ואז קמתי עם תחושת מועקה ואובדן שלא הצלחתי לתפוס את הכלבים שלי בזמן.