Understand My Dreams Logo

חלומות אחרונים מכילים בבית של סבתא

תפריט

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי שהיינו בבית של סבתא עם שתי

חלמתי שהיינו בבית של סבתא עם שתי המקלחות אבל באחת הייתה אמבטיה חבלז. חלמתי שכולם היו הלכתי לקלח את שוהם ואז פתאום אורי בא והביא אותו בלול ואמר שסבתא תוציא אותו מהאמבטיה. היא הייתה ממש שמחה הולכת מטיילת בבית. חלום מבולגן. וגם חלמתי על עץ התמר שנכרת ופתאום הוא הוא צמח.אפרים גזם ענפים לסוכה אמרתי לו מה זה מהעץ שכרתו הוא אמר כן אמרתי איזה יופי ונעמי גם לקחה ענפים. וגם היה הבית של אמא כי אילן אמר בואי נשטוף את האוטו שלך ואז אבא בא ופתח את השער החשמלי. גם מזל וכנרת ואוסי היו בחלום. שושי גיהצה חולצה בצבע ורוד עדין לשבת ושוהם כביכול עזר לה. לדעתי גם היו הבנים של אורי שטיפלו בשוהם. גם בועז של שושי היה בחלום הוא ניקה את השולחן כדי לערוך לשבת. בקיצור הייתה הכנה לשבת והבית היה מלא באחים. חלום מבולגן. ותששש אילן שהעיר אותי כי הוא ברח לירושלים. אני אטפל בו שיחזור

חלמתי על אריה שרודף אחרי ואחרי משפחתי

חלמתי על אריה שרודף אחרי ואחרי משפחתי בבית של סבתא שלי ואני מתחבאת ממנו ומציצה מבעד החלון ואז רואה שהוא ישן על המיטה ואז מישהו מעיר אותו והאריה רואה שאני מסתכלת עליו והוא בא אל החלון וממשיך לרדוף אחרי ואני מתחבאת בחדר אחר.

חלמתי על סבא שלי שנפטר סבתא שלי

חלמתי על סבא שלי שנפטר סבתא שלי הכינה לו בישול עם קציצות בשר היא שמה הרבה בצלחת עגולה בנונית זה חם מאוד אני מביאה לו ואני מזהירה אותו ולא נותנת לו לאכול כי זה ממש חם אני מביאה לו מים הוא לא אוכל עדיין אני מנסה להרגיל אותו אני עושה את האוויר שלי במזלג לקרר לו את האוכל ואני לא מצליחה להאכיל אותו בעצמי האוכל נעלם מהמזלג ונפלו כמה חתיכות מאוחדות של אורז לבן ואז אני אומרת לו תאכיל את עצמך הוא אוכל ואני כל הזמן דואגת שהוא יהיה בסדר והוא אומר לי שהוא לא אוהב עוף והוא לא אוכל שאני מדברת איתו ואין עוף באוכל רק אורז לבן וקציצות אבל כשהוא אכל לא ראיתי את הקציצות סבא שלי מדבר עם דודה שלי והיא בוכה וזה נראה שהיא עשתה משהו רע ואז אני יושבת לידו באותו כיסא אבל זה נראה כאילו עברנו למיטה למרות שעדיין אנחנו באותו במקום ליד שולחן האוכל בבית של סבתא שלי ואני מדברת איתו אני אומרת לו סבא אתה זוכר אותי והוא אומר לי אני לא זוכר אותך ממש אני רק יודע את כל הטוב שעשית בשבילי וכשהוא מנסה להגיד את השם שלי הוא מגמגם ולא מצליח וכשהוא מנסה לדבר עליי ואני מפסיקה אותו ואני עוזרת לו אני מספרת לו עליי שאני הנכדה שלי איך קוראים אני מחזיקה לו את היד שאני מסתכלת עליו וזהו

חלמתי שאני בבית של סבתא שלי אבל

חלמתי שאני בבית של סבתא שלי אבל היא לא שם ואז עוד מלא אנשים הגיעו וישבנו המעגל כדי לשחק משחק ואז ראיתי שהמעגל לא שלם אז עברתי מקום כדי להשלים אותו ואז עשיתי סיבוב במקום וכולם שמחו פתאום. ואז התחיל לרדת גשם, אז יצאנו למרפסת אבל הייתה אווירה רגועה,של גשם קר שמלטף אותך , בלי ברקים, ורוח עדינה וקרירה. ואז ראיתי תרנגולת בתוך הבית אז באתי ללטף אותה, והיא התרחקה ממני, ועם כל צעד שעשתה נשרו לה נוצות(אדומות), עד שנשארו רק ירוקות וכחולות. המשכתי לרדוף אחריה,והיא הגבירה קצב עד שיצאנו מהבית אל שטח אדמה חום עם שיחים יבשים, ואז הופיעה לידי ילדה קטנה ופתאום שמעתי מכונית וראיתי פנסים של מכונית אז הזזתי מהר את הילדה. היו שלושה אנשים במכונית שאני לא מכיר אבל בטחתי בהם והם הציעו להסיע אותנו בחזרה(כשעמדנו על האדמה לא היה כבעש אבל כשנכנסו למכונית כן היה כביש). בדרך ראיתי שני אנשים שעומדים על קצה המדרכה כאילו מחכים שמישהו יאסוף אותם ואז הם הסתכלו לתוך המכונית וראו אותנו והנהג נתן להם מבט של 'סליחה'(כי אני והילדה תפסנו שני מקומות שהיו של שהי האנשים האלה). ואז הגענו לגבעה עם דשא ירוק ירוק וקצוץ בדיוק באותו הגובה ועל הגבעה היו כל האנשים שאי פעם הכרתי, אז עליתי לגבעה ודיברתי עם חלק ואז הסתכלתי על השמיים וראיתי את השמש שוקעת בשקיעה מדהימה, ואת הירח מאיר כמו זרקור על עמק בין הגבעה עליה עמדתי לגבעה נוספת ואז כשאמרתי לכולם "תראו את השמיים איזה יפים הם" אז פתאום השקיעה נעשתה יותר יפה מקודם וירח עבר ליקוי. רציתי לצלם את השקיעה והירח אז הוצאתי את הטלפון אבל הוא נפל לי לעמק, ואז ראיתי שיש מישהו עם מצלמה מקצועית שמצלם את השקיעה והליקוי ורציתי לבקש ממנו שייתן לי תמונה אחת אבל כשבאתי לרדת מהגבעה במקום ללכת התגלגלתי וכשהגעתי למטה הוא כבר לא היה שם.חיפשתי את הטלפון שלי עם העיניים ואז כשראיתי אותו רציתי ללכת אליו אבל יכולתי רק להתגלגל. ואז כשהצלחתי להגיע לטלפון הוא התגלגל במעלה הגבעה (לגבעה השנייה) אז גם אני התגלגלתי במעלה הגבעה ותפסתי אותו. כשהגעתי למעלה הגבעה יכולתי להפסיק להתגלגל וללכת, והייתה מסעדה קטנה ממש עם 2 או 3 שולחנות ומלצרית. היא הגישה חומוס ופלפלים חריפים לשני אנשים שישבו בשולחן ואז ניגשתי לשאול אותה איך אני חוזר לגבעה ואז היא אמרה שהסתיימה לה המשמרת ופתאום יכולתי לקרוא לה את המחשבות וראיתי שהיא לא יודעת איך לחזור (אני לא יודע אם החלום נגמר כי העירו אותי בשלב הזה)

אני ואמא בבית של סבתא שנפטרה ,

אני ואמא בבית של סבתא שנפטרה , אני רואה עשן מהחלון (רק אני) ואני אומרת לאמא :"מה עוד פעם מישהו עושה על האש ".. ואז רואה את סבתא שלי ואת הפנים שלה , לבושה במכנס קצר פרחוני ישבה בגינה ואז סוס וחמור קשורים יחד וסבתא מנסה לשחרר את הסוס מהחמור ולא מצליחה. סבתא החזיקה מוט כדי לשחרר את הסוס מהחמור נאבקת ולא מצליחה . לבושה בבגדים מרוטים וספה שישבה עליה מרופטת אבל הפנים שלה נראו טוב.