להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים בוטנים

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


בוטניםחלמתי שאחותי בת 67 התחתנה עם עורך

בוטניםחלמתי שאחותי בת 67 התחתנה עם עורך דין בן 33 הם גרים בארץ, דירה גדולה ויפה. אבל הוא יושן במקום עבודה שלו. הוא הכין סיר אורז, ואני אומרת לו. זה לא יספיק , רק הבן שלי ואשתך אוכלים כמות כזו. לא משנה אני יעשה סיר נוסף. אני שואלת את אחותי, הוא אוהב לקרוא ספרים. אומרת לי כן. אמרתי לה יופי יש לי מלא ספרים לתת לו. אני אומרת לאחותי. אני בשוק, איך התחתנת איתו הוא יכול להיות הבן שלך. היא אומרת לי, אם הוא ירצה הוא יעשה ילד ואני אגדל אותו. בחלום

חלמתי שאני נמצאת במסעדה שנמצא בבית הישן

חלמתי שאני נמצאת במסעדה שנמצא בבית הישן שלי וכל המשפחה שלי יושבת על הספה ואני על שרפרף ובאיזור של המטבח יש שם את הקופה והמטבח והם מביאים לנו את האוכל ואנחנו אוכלים ואז הם מביאים לנו בסוף בוטנים ואנחנו אוכלים ואחרי כמה דקות אני רואה שהמשפחה שלי הלכה והיא שחכה אותי ואז אני הוכלת לאזור של הקופא ואני רואה את המוכרת לוקחת את הבשר מהגב של העובד ואני מגלה שאכלנו את הבשר שלו ואז המוכרת באה אלי כדי לקחת גם לי בשר ואז אני בורחת ופתאום אני נמצאת בבית יוקרה כזה אבל די קטן במלון עם חלון גדול קומה די גבוה ואני נמצאת במשפחה אחרת ואנחנו יושבים לאכול ואז דופקים בדלת ויש על הריצפה שתי קופסאות ואנחנו פותחים ויש בפנים גלידה ואז אני מגלה שזה גלידה מהחנות שהייתי בה.

חלמתי שאני נמצאת במסעדה שנמצא בבית הישן

חלמתי שאני נמצאת במסעדה שנמצא בבית הישן שלי וכל המשפחה שלי יושבת על הספר ואני על שרפרפ ובאיזור של המטבח יש שם את הקופה והמטבח והם מביאים לנו את האוכל ואנחנו אוכלים ואז הם מביאים לנו בסוף בוטנים ואנחנו אוכלים ואחרי כמה דקות אמיר ערה שהמשפחה שלי הלכה והיא שחכה אותי ואז אני הוכלת לאזור של הקופא ואני רואה את המוכרת לוקחת את הבשר מהגב של העובד ואני מגלה ואכלנו את הבשר שלו ואז המוכרת באה אלי כדי לקחת גם לי בשר ואז אני בורחת ופתאום אני נמצאת בבית יוקרה כזה אבל די קטן במלון עם חלון גדול קומה די גבוה ואני נמאת במשפחה אחרת ואנחנו יושבים לאכול ואז דופקים בדלת ויש על הריצפה שתי קופסאות ואנחנו פותחים ויש בפנים גלידה ואז אני מגלה שזה גלידה מהחנות שהייתי בה.