להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים בתוך

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


טלה קטן ולבן בתוך הכלוב שלו גם

טלה קטן ולבן בתוך הכלוב שלו גם הקירות לבנים.חברה שלי ואני מסתכלות עליו וצוחקות מהמחשבה שאנחנו יכולות לאכול אותו. אבל הוא כזה קטן וחמוד והמצפון שלנו לא נותן לנו לעשות דבר כזה. אנחנו אוהבות אותו ומרחמות עליו.

חטפו אנשים והייתי במקום שהחביאו אותם. הייתי

חטפו אנשים והייתי במקום שהחביאו אותם. הייתי עם מישהו במסדרון מפחיד והיו שני חדרים, חדר בכל קצה והמסדרון המשיך גם לימין אבל היה מאוד חשוך לא ראיתי את הצד הזה. נראה לי שהייתי חלק מהאנשים החטופים אבל הסתכלתי על עצמי מהצד והייתי בתוך הסיטואציה והיינו גם רוחות עם דיבוקים כאלה והצלחנו להוציא אותם בצורה לא ברורה. לאחר מכן הייתי באיזה חדר חשוך ומפחיד לבד והייתה תחושה מפחידה ומוזרה כזו. לאחר מכן פתאום יצאתי מהבית לחברה של אח שלי וזה היה קשור לצבא, היא הייתה חיילת למרות שהיא השתחררה אבל לא הייתה לבושה במדים. היא גרה צמוד אלינו בחלום למרות שגרה במרחק של חצי שעה מהבית שלי במציאות והלכתי אליה בדרך של השביל של סבתא שלי מצד אמא. היה שעה של שקיעה והיה מאוד חשוך. אבל זה היה ״יום האורות״ וכאילו כל האורות כבויים והפלאש של הטלפון שלי לא נדלק ולא הבנתי למה. כשהגעתי אליה האורות של הבית דלקו וראיתי את אח שלי, אמא שלי ואת חברה של אח שלי. שם והגינה הייתה נראית כמו הגינה של סבא וסבתא של החברה הכי טובה שלי. כשהגעתי אח שלי בדיוק יצא ואמר לי משהו ואוסיף שאני אנהג למרות שאין לי רישיון ואמרתי לו בכיף חצי ציני חצי רציני כזה אבל הוא יצא מהבית. התיישבתי לצד חברה שלו ודיברנו על ״יום האורות״ כי אמרתי שממש חשוך פה. היא נכנסה לבית שלה ואמא שלי ואני נשארנו בגינה שנהפכה לחדר חשוך. הכלבה שלנו הגיעה עם כלב שחור לצידה והם היו ממש גדולים. היא דאגה ממש כשהיא הסתכלה על הכלבה שלנו והיא אמרה שהיא החליפה צבע וקישרה את זה לסיטואציה עם הרוחות מההתחלה ואמרה שאבא שלה ואמא שלה אמרו לה את זה למרות שסבתא שלי עוד בחיים בכלל ולא הבנתי. הרגעתי אותה ואמרתי לה שזה לא נכון והיא כנראה רואה את זה בגלל השקיעה למרות שלא הייתה שקיעה והיינו בחדר שפתאום נהפך למרפסת וישבנו עם ידידה שלי שחגגנו לה יום הולדת השבוע במציאות. ידעתי שאני משקר לגביי הצבע שבה היא רואה אותה כדי להרגיע אותה למרות שבאמת ראיתי את הכלבה באותו צבע כמוה אבל היינו בטוחים שאנחנו מתווכחים על צבעים שונים למרות ששנינו דיברנו על אותו צבע וזה לא היה בהתאם לצבע של הכלבה וכשדיברנו על הצבע של השיער ראיתי שיער של בן אדם בכלל. אמא שלי מאוד דאגה והתעצבנה והחליטה שגם לי אולי קרה משהו ואמרה לי ״שלא תהפוך לזמר פתאום״ ואמרתי לה משהו כמו ״בטח אני גם יודע לשיר״ ושרתי את המשפט הזה כדי לבדוק עם הקול שלי נהיה יותר יפה והוא היה יותר יפה באמת. אמרתי לה שלא תעשה פדיחות לאח שלי ליד המשפחה של חברה שלו. הכלבים כבר לא חלק מהסיטואציה. פתאום במרפסת הגדולה של הבניין ממול הופיעו החברה הכי טובה שלי ושני חברות טובות שלי יחד. החברה הכי טובה שלי כעסה עליי והשתיים דיברו איתי רגיל ואז היה שלב שהחברה הכי טובה שלי דיברה אליי בכעס ושאלה אותי אם בסוף באים אליי או לא ואמרתי לה לא. עוד ידידה שלי הצטרפה אליהן ופתאום הן היו על כיסא שהיה לי בחדר עד לא מזמן מלבד ידידה אחת שלי. הן נאחזו בחולצה שהייתה מחוברת לשולחן עגול כזה במרפסת. אני ידעתי שהן עומדות ליפול וצעקתי לחברה הכי טובה שלי שהייתה בראש הפירמידה ואחזה בחולצה לרדת משם בבקשה ושלא תעשה את זה והתחננתי ממש את הן לא הקשיבו ולאחר כמה זמן הן נפלו מקומה חמישית לתוך האזור של הבניין של סבא וסבתא שלי מצד אבא. התחלתי לבכות ולכעוס על עצמי שלא רצתי למטה לתפוס אותן והחלטתי לרוץ לשם ולהתקשר למד״א.

חלום על אבא ואמא שאינם בחיים באותו

חלום על אבא ואמא שאינם בחיים באותו החלום. חלמתי שנפלו לי השניים ואני מנסה להדק אותם חזרה.(תופסת את השניים בתוך הפה)אבא שלי ז"ל לוקח אותי לבית חולים עם אחותי הגדולה.תוך כדי עושים לי בדיקות ואמא שלי ז"ל מתקשרת. אחותי שמה אותה על ספיקר ואני בוכה ואמא ז"ל אם אני זוכרת נכון)צועקת בקו.

חלום על אבא ואמא שאינם בחיים באותו

חלום על אבא ואמא שאינם בחיים באותו החלום. חלמתי שנפלו לי השניים ואני מנסה להדק אותם חזרה.(תופסת את השניים בתוך הפה)אבא שלי ז"ל לוקח אותי לבית חולים עם אחותי הגדולה.תוך כדי עושים לי בדיקות ואמא שלי ז"ל מתקשרת. אחותי שמה אותה על ספיקר ואני בוכה ואמא ז"ל אם אני זוכרת נכון)צועקת בקו. התעוררתי בבהלה סביב 5:20 בבוקר(החלום היה ממש ארוך אבל זה עיקר החלום. מפחיד..

חלמתי חלום מפחיד שחלק ממנו קשור לפחדים

חלמתי חלום מפחיד שחלק ממנו קשור לפחדים שלי ביום יום וחתולים שחורים שיוצאים לי מהעורף נזכרתי ששמעתי איפשהו שלא אפשרי לראות שעון או שעה בחלום אז בתוך החלום אמרתי לעצמי שאני חייבת לראות אם יש שעה כדי לדעת אם אני חולמת או לא ובתוך החלום כן ראיתי שעה השעה הייתה 3:11 וכשהתעוררתי בבהלה אחרי כמה זמן זאת הייתה סביבות השעה שהתעוררתי בה