להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים גלים

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלומות חוזרים על אותו אדם אך לא

חלומות חוזרים על אותו אדם אך לא אותו חלום .. אני חולמת על אותו בחור כבר תקופה ארוכה , זה בא בגלים במהלך השנים ואני רוצה שזה יעזוב אותי . הוא לא נמצא בראש שלי אבל הוא מגיע ואנחנו עושים שיחות בחלומות . יש לי חבר והוא מגיע ואומר לי שהוא תמיד רצה אותי כשאני כבר 7 שנים לא בקשר עם הבן אדם . איך נפתרים מזה ???

חלמתי שאני מתקרבת לאמא של ז"ל שרוקדת

חלמתי שאני מתקרבת לאמא של ז"ל שרוקדת עם אורי ועם חברה שלה רבקה רבקה אומרת לי שאני נראית נהדר ואני עושה סימן של ביטול עם היד. אמא מסתכלת לי בעיניים ואומרת לי את כל כך יפה את לא יודעת כמה שאת יפה ואז היא מחזיקה לי ולאורי את היד ורוקדת במעגלים וצוחקת צחוק מתגלגל היא מאושרת ושמחה

הייתי בחופשה עם הבעל והילדים, היינו בחדר

הייתי בחופשה עם הבעל והילדים, היינו בחדר אחד והילדים בחדר הסמוך. פתאום התחילה סערה בים, והגלים גבוהים שנכנסו דרך החלונות של חדר הילדים כשהם ישנים כך שהגלים כמעט מכסים אותם. אני ובעלי רצנו להוציא את הילדים. וברחנו לקומה יותר גבוהה שהגלים לא מגיעים לשם וכך ניצלנו.

הייתי בחופשה עם הבעל והילדים, היינו בחדר

הייתי בחופשה עם הבעל והילדים, היינו בחדר אחד והילדים בחדר הסמוך. פתאום התחילה סערה בים, והגלים היו כל כך גבוהים שנכנסו דרך החלונות של חדר הילדים כשהם ישנים כך שהגלים כמעט מכסים אותם. אני ובעלי רצנו להוציא את הילדים. וברחנו לקומה יותר גבוהה שהגלים לא מגיעים לשם.

שאבא שלי מת ומשהו נכנס לתוכו ואז

שאבא שלי מת ומשהו נכנס לתוכו ואז יצא ממנו והוא חזר לחיים והיה גופה של משהו עם רגלים הרוכות ואז אבא שלי הלך למיטה והתעורר מישהו עם בעיות

ישבנו שבעה על אבא שלי ובאחד הלילות

ישבנו שבעה על אבא שלי ובאחד הלילות חלמתי את החלום הזה. שנינו היינו בים ועמדנו על שפת הים כשהגלים נוגעים בנו לפעמים. אני זוכרת שהסתכלתי על המים הרחוקים וראיתי שהם כביכול מחולקים עם קווים דמיוניים, ובשכל חלק המים כהים יותר ולידם מספר. פתאום אני רואה גל ענק מתחיל להתקרב אלינו ואני אומרת לאבא שלי לרוץ ואנחנו וכל האנשים רצנו. אני לא ראיתי את הפרצוף של אבא שלי, אבל אני ידעתי שזה הוא. במציאות אבא שלי היה שמן ובחלום הוא היה רזה בצורה בריאה ורץ מהר מאוד.