להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים הרכב

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


אני והילית ידידה שלי התקבלנו להצגה, ההצגה

אני והילית ידידה שלי התקבלנו להצגה, ההצגה היתה בסבב השלישי, וקיבלנו שם חדר משלנו, הדלת הייתה מלאה בחוטים והיה קשה להכנס, אני זוכר שאני לא עברתי על הטקסטים, הצבע ירוק מאוד בלט. לאחר מכן אני מוצא את עצמי במעיין מים, ובית נטוש ליד, עם אווירה מאוד משחררת וחופשיה ולאחר מכן אני רואה גם את הילית ואבא שלי ואת הרכב השחור שלו. אחרי זה הלכנו ברחוב בלי הילית והיינו צריכים לחשוב מאיזה רחוב לחזור, אבא שלי אמר לי לחזור מהרחוב השני ולא חזרנו משם, ואז קפץ עלי דתי מאחד הפחים עם מכשיר מחשמל מוזר וחוטף אותי, חפשתי בטיקטוק אם זה דבר מוכר והופיע שם סרטון של 2 אנשים שהתחשמלו כמוני. אני זוכר שהמתגים בחדר היו נורא מבלבלים. והיו שם שני מאווררים גדולים. ההצגה הייתה מנוהלת ע"י נטע, מדריכה שלנו. היה לה שם מוזר שאני לא מצליח לזכור.

חלום על ההורים של האקס שלי הייתי

חלום על ההורים של האקס שלי הייתי ברכב לא זוכרת עם מי ועצרתי בצד כזה ליד מקום שלא מכירה אבל זה הרגיש מקום מוכר ליד הבית של האקס ואז יצאתי מהרכב לא חניתי רק עצרתי בכביש ודיברתי עם ההורים שלו ועם אבא שלי אמרתי לו מזל טוב על היום הולדת ואז אמא של האקס שמה לב שהרכב שלי פשוט הפוך לגמרי (לא חניתי ככה) הוא נגד כוון התנועה ואז אבא של האקס אמר אל תדאגי אני אטפל בזה

חלמתי הרבה דברים מוזרים בחלום אחד, חלמתי

חלמתי הרבה דברים מוזרים בחלום אחד, חלמתי שכביכול האיתי עם שתי אנשים שממש כייף לי איתם בחיים האמיתיים ושאפילו סוג של אנחנו גרים ביחד בחלום .אבל בחלום גרמתי למצוקה של הרבה בעלי חיים אבל לא היה לי שליטה על זה גרמתי להם כמעט למות כל פעם ולא יכולתי לשלוט על זה .ואמא שלי אמרה לי שאח שלי אמור למות עוד יומיים בגלל חולי ושאני לא יגלה לחברה שלו כדי שלא תצתער (אין לו חברה במציאות) וגם באותו חלום חלמתי שבער אש מהאדמה מתחת לרכב שלפנינו ואני ושתי חברים שלי האינו ברכב אחריו החברים שלי הצליחו לצאת מהרכב לפני שהתנגשנו ברכב הבוער ולי כאילו משהו השאיר אותי שם תקוע ופשוט התפוצצתי באוויר עם הרכב הרגשתי שאני עפה כמה קומות מעל הקרקע אבל בסוף המשכתי לחיות וששאלו אותי בחלום מה קרה אמרתי כן ניצלתי . אשמח לדעת מה כל החלום הזה אומר .