להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים חלומות

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי שההורים שלי מביאים לי בייביסטר שנראת

חלמתי שההורים שלי מביאים לי בייביסטר שנראת כמו המוות. היא הגיעה אלינו לבית כדי לשמור עליי... וחלמתי שהיא בלעה אותי והרביצה לי ופשוט פחדתי ממנה ברמות !!!! וחלמתי כמה חלומות על אותה "בייביסיטרית".. וזה כבר מפחיד...!

שלום וברכה אחי הגדול אמר לי שבלילה

שלום וברכה אחי הגדול אמר לי שבלילה כמעט בכל לילה מגיע לחלומו דמות מפחידה שהוא תמידה בורח ממנה והוא גם לא ראה אותה הוא מרגיש אותו בעיקר. וגם בכללי הוא חולם הרבה חלומות מפחידים. תוכל/י לעזור לי להבין מה זה?

חלמתי שהאקס האחרון שלי אילון אבני מציע

חלמתי שהאקס האחרון שלי אילון אבני מציע לי נישואין בכמה סיטואציות שונות הן זה בבית משפט אחרי שמצהיר להיות "אפוטרופוס שלי" כדי שאוכל להצהיר לעצמי שאני אפוטרופוס של עצמי והן בגן שושנים להזכיר שלפני יום מצאתי זר ורדים לבנים ורודים על המדרכה, בחלומות שאני חולמת על האקס שלי אילון אילון מתוודה קודם כל סליחתו אליי ומבקש להתאחד איתי מחדש ולהתמסד ביחד איתו אני שואלת אם זה אמיתי בחלום כדי להיות בטוחה שזה לא שקר ואחרי רגעים אני עונה כן בחיוב ואנחנו מתנשקים. אני רוצה לציין שיום לפני הפרידה חלמתי שאילון מציע לי נישואים בגן שנקרא גן השושנים ליד הדיור החדש שלי ויום אחרי זה הוא נפרד מאז אני כל הזמן חולמת על איחוד הקשר והתמסדות עם האקס שלי אילון אבני.

היה חלום שעלינו למעלה אני מאור יונית

היה חלום שעלינו למעלה אני מאור יונית ואבא שלי והגענו למקום שדומה לציור ושהסכלנו ליד הרצפה ולא היה כלום חוץ מחושך כחול אבא שלי פשוט רץ ואנחנו נבהלנו כי חשבנו שהוא יפול אבל הוא התחיל לעלות למעלה ואז הגיע נקודה לבנה שבהתחלה הייתה לבנה ושגדלה הפכה לירוקה ואז אבא שלי חזר לקרקע והתחלנו לחשוב שזה אולי אומר שהוא במקום טוב ואז יונית התקדה אל הקצה וירדה היא התחילה לעלות והנקודה הגיעה היינו כולנו בלחץ אבל אז היא הפכה לירוקה ויונית חזרה אל הקרקע ואז מאור רצה ללכת גם אז עצרתי אותו ואמרתי לו שאני פוחדת עליו ועל אמא ושחר כי שהסתכלתי ראיתי שאין לאנשים שם קעקועים ולאמא שלי היה ואחותי שחר רצתה לעשות ואמרתי לו גם שלא משנה מה ייקרה אני עדיין אוהבת אותו הוא חיבק אותי ואז ירד ושהוא התחיל לעלות היינו כולם בלחץ וירדו לי דמעות ואז התחיל הנקודה הלבנה ושהיא גדלה הרגשתי כמו נצח אבל אז היא הפכה לירוקה ופשוט בכיתי ושמחתי מאושר ושהוא חזר הוא אמר לי שתורי אז רצתי אבל שנייה לפני נעצרתי והתחלתי ליהיות בלחץ הסתכלתי על כולה והם דיברו אליי אבל לא שמעתי כלום רק ראיתי מרוב הלחץ הסתכלתי סביב וראיתי את כל שאר האנשים מתנהגים כאילו כלום וכאילו הם לא רואים אותנו רובם היו סינים הסתכלתי בחזרה למקום החשוך והכחול וראיתי שיש שם מדרגות שמסכלים עליהם פשוט מרגישים לחץ הסתכלתי על הדלת שלידה אבא שלי וכולם היו שם והיא נרתאה לי מוזרה ואז הבנתי שאני צריכה לרדת אז עשיתי צעד וזה התחיל להרים אותי למעלה הרגשתי מפחיד ומוזר ואז הנקודה הופעתה מולי חיכינו כולנו שוב בלחץ אבל פתאום הרגשתי כמו נצח ולא כמו שהרגשתי שהסתכלתי מהצד הנקודה התחילה לגגול ולהפוך ל...ירוקה שמחתי אבל לשניה כי אז היה רשום בגדול עבודה זה הוריד אותי ופשוט קפאתי במקום ראתי את כולם והתלתי לשמוע צפצוף פחדתי הם התחלו לבוא אלי והתחלו לחשוב מה זה אומר ומתי שהם התחילו לחשוב התחלתי להגיד להם שאולי זה לא נורא וזה מקום שבו עובדים בעבודת החלומות שלך ובמקום שלכם נחים הם הסכימו איתי אבל בלב כל אחד חשב אחרת...

בוקר טוב דפנה ושבת שלום. לא הצלחתי

בוקר טוב דפנה ושבת שלום. לא הצלחתי לשלוח את הודעתי בפורום חלומות, אשמח לעזרתך בסיוע במתן פתרון לחלום מבעית שחלמתי ב04:50 בבוקר התעוררתי ב5 בבוקר מחלום על אחי הבכור שנפטר לפני כעשור. לפני השינה שוחחתי עם חברה על חרדותיה וחרדותיי ממחלת הסרטן. בחלום, אחי מבשר לי שיש לי סרטן ושנותרו לי כמה שנים לחיות, כשאני שואלת כמה שנים הוא עונה שלא יכול לענות על זה ורק אחרי בכי ותחנונים מצידי הוא אומר שאזרוק מספרים והוא יגיד כן או לא, כך יוצא שתשובתו הנה 15 שנים. אמרתי לו בחלום שאלך לרופאים טובים ופרטיים אם צריך, הוא ענה שזה משמיים ואין דרך לשנות את זה . מבעית ומלחיץ. אודה לעזרתך