להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים יושב על כיסא

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי שאני עם אחותי באם לסבא שנמצא

חלמתי שאני עם אחותי באם לסבא שנמצא עם המטפלת שלו הוא יושב על כיסא גלגלים את אחותי הוא לא מזהה אבל אותי מיד מזהה וקורא לי בשם ואפילו בשם חיבה וקם מהכיסא שמח ומאושר לראות אותי ואז מחבק אותי חיבוק ענקי ומלא רוך ואהבה ואני אומרת לו סבא באתי מה נשמע באתי לקחת אותך לחתונה של ... ולא זוכרת של מי החתונה .

חלמתי שסבא שאני עם אחותי באם לסבא

חלמתי שסבא שאני עם אחותי באם לסבא שנמצא עם המטפלת שלו הוא יושב על כיסא גלגלים את אחותי הוא לא מזהה אבל אותי מיד מזהה וקורא לי בשם ואפילו בשם חיבה וקם מהכיסא שמח ומאושר לראות אותי ואז מחבק אותי חיבוק ענקי ומלא רוך ואהבה ואני אומרת לו סבא באתי מה נשמע באתי לקחת אותך לחתונה של ... ולא זוכרת של מי החתונה .

חלמתי שאני נמצאת במסיבה שיש בה הרבה

חלמתי שאני נמצאת במסיבה שיש בה הרבה מפורסמים הם איתי ויש בן אדם מבוגר יושב על כיסא גלגלים והוא לא מפורסם ואז אחת המפורסמות אומרת לי שאני הולכת להיות עשירה ואז אני הולכת מהמסיבה ואני נמצאת אצל אחותי בבית אני לוקחת מהמגירה שלה מלא סוכריות צבעוניות ואני אוכלת אני עולה ויורדת כי שכחתי את הטלפון שלי ואני לוקחת גם את של אבא שלי ואני הולכת בשביל עם ההורים שלי הביתה

עץ רימונים. חלמתי בשבת א' ניסן יום

עץ רימונים. חלמתי בשבת א' ניסן יום האזכרה ה11 של אבי היקר ז"ל. החלום אחה"צ. אני עומדת על יד אבי ז"ל שעת ערב משמאלינו ישנה הופעה של ילדי בי"ס. ערב שירה והקראה. אני עומדת מתחת לעץ רימונים אבי היקר יושב על כיסא ומושיט ידי לעבר אחד הרימונים, הרימונים גדולים מאוד וצבעם ירוק כהה כמו של אבוקדו. רואים בבירור את הרימונים הרבים על העץ, הם גדולים מאוד ורואים את הכתר שלהם המאפיין רימונים. מה המשמעות?

נכנסתי לבית וראיתי את אבא שלי יושב

נכנסתי לבית וראיתי את אבא שלי יושב על כיסא מחוייך ואני שואלת את אבא שלי מה עם אח שלי ומדוע הוא ישן בשעה כזו והאם הוא עושה עוד פעם בעיות ואבא שלי מחייך ומהנהן שכן