להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים כל כך

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי שבן הזוג מתאהב במישהי אחרת, הוא

חלמתי שבן הזוג מתאהב במישהי אחרת, הוא לא מגיב אליי כל כך . אני רבה עם כולם מתנהגת באלימות כלפיו והולכת לכיוון מכונית אדומה שהחלום שייכת לו ומתחילה להרוס אותה. מה זה אומר?

אני יוצאת מחנות ומסכמת לעצמי שלא הייתי

אני יוצאת מחנות ומסכמת לעצמי שלא הייתי מובנת רק רציתי לעזור והצד השני ראה בזה מטרד. יש לי תיק גדול שבתוכו תיק צד אני עומדת במעבר חציה ומתלבטת אם להוציא את התיק הקטן מהגדול ( רושם). ואז תוך כדי שאני עוברת את המעבר חציה הוא כל כך ארוך שהרמזור מתחלף לאדום ועדיין לא הספקתי לחצות למזלי אני דואגת שהמכוניות לא יסעו אבל יש מכונית אחת שמחכה לח שאסיים לחצות . ואז אני מגיעה לגבעה עם פרחים שיש בה שביל ואני אומרת לעצמי בחלום טוב לפחות אימצתי ילדה ... ( כאילו שואל. עצמי מה עשית בעולם הזה והתשובה היא לפחות אימצת ילדה שזה האמת במציאות). ואז קול אחר אומר שיש כאלה שהיו עושים מזה פרסום . ואני הולכת בשביל ואפילו שכחתי מעיניין התיק בתוך תיק זה כבר לא מעניין אותי. ואני צועדת לבד בשביל.

חלמתי שאמא זכרומה לברכה שוכבת במיטה לבושה

חלמתי שאמא זכרומה לברכה שוכבת במיטה לבושה בגדים סגולים, אני כל כך שמחה לראות אותה אני מחבקץ ונשקת אותה. האצבעות ביד ימין שלה כרותות אני אומרת לה אמא למה? היא אומרת שעשו לה את זה . אני מחבקת אותה בוכה ואומרת לה אמא כל כך התגעגעתי אליך. היא מסתכלת עלי מביאה לי כסף ואומרת לי קחי קחי את לא יודעת כמה אני אוהבת אותך.אני רואה את בניי מלמעלה ואני אומרת לה איזה בנים מקסימים יש לי בדיוק כמו שאמרת לי אנחנו מתחבקות חזק לזק וצהבכי שלי התעוררץי

חלום על ראש הממשלה חלמתי שאני פוגשת

חלום על ראש הממשלה חלמתי שאני פוגשת באופן אקראי ברחוב את ביימים נתניהו שהיה מלווה במאבטח שלו. ביבי לבן חליפה אלגנטית בצבע בז, היה נינוח דיבר איתי בנחת תוך הסתכלות לצדדים נישק אותי על הלחי והלך כאשר המאבטח שלו קיבל טלפון. היתה איתי בת משפחה שאינני זוכרת מי זאת. התעוררתי עם תחושה מאד טובה מהחלום.התפלאתי לאורך החלום איך הוא הגיעה לרחוב הזה בזמן שהוא כל כך עסוק, למה היה כל כך נינוח??

חלמתי על חלקי עוף שרציתי לקנות בכמות

חלמתי על חלקי עוף שרציתי לקנות בכמות גדולה. בסוף ראיתי שהם לא כל כך טובים ניסתי להחזיר אותם.מתחת לחלקי עוף ראיתי דגי דניס בנוסף ולא שלמים באמצע של הדגים היו חצויים לשניים.