להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים כמה פעמים

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי אל חברה לשעבר,כאילו אנחנו גרים ביחד

חלמתי אל חברה לשעבר,כאילו אנחנו גרים ביחד באיזה דירה,ובסוף לא יודעה איך אבל היא נפטרה לי ואני קובר אותה ליד הדירה ואני פוחד לספר להורים שלה למרות שאני יודעה שמחפשים אותה 3 ימים.זה חלום שחלמתי אותו כמה פעמים.

אני רואה אותנו-קוני ואני- מחוברים בצווארים שלנו

אני רואה אותנו-קוני ואני- מחוברים בצווארים שלנו כאילו בצוואר יש גומי שמסובב כמה פעמים אז הגופים רחוקים באלכסון כמו איקס כלומר כפות הרגליים הכי רחוקות והגופים מתקרבים לקראת הצוואר שם מתחברים והראשים צמודים ואני שואלת "מה אי אפשר להפריד?" ורובין (מחנות חומרי אומנות, יושב מול פתח החנות כמו פסל, רציני)מרים את הראש מהניירת שלו ואומר לי: "אי אפשר להפריד זה כמו הקווים שלך בציור". אח"כ אני רואה את אמא יושבת בכיסא הגלגלים עם הראש מורכן למטה ממררת בבכי בשקט כאילו לא רוצה שישמעו אותה בוכה ולא יכולה להתאפק (כמו שבכתה על עובד)ואני מתעוררת ורוצה לרוץ להתקשר אליה וכל הרחמים והחמלה אליה עולים בי ואני כועסת על עצמי למה מרגישה כעס אליה ולא מתקשרת ולא מצליחה לדבר איתה גם כשמתקשרת צריכה להבין כמה קשה לה ,נכון חזרה הביתה ובהתחלה היתה כ"כ שמחה ועכשיו אולי יותר מבינה את כל התמונה וכמה היא מוגבלת ועכשיו יש לה שני כלבי שמירה=שתיים!! והיא רק רוצה לישון במיטה ומתחילה להיות מבולבלת עצוב לי בפנים על כל המצב ועדיין יודעת שעלי לשים לעצמי את הגבולות ולא להכניס לשם יותר מדי אנרגיות ורגשות ולסמוך עליהן שתסתדרנה.

חלמתי שבן זוג של חברה שלי מבשל

חלמתי שבן זוג של חברה שלי מבשל דגים נסיכת הנילוס כמה פעמים אחות של חברה שלי נמצאת ואוכלת מהדגים וחברה שלי בישלה פירה עם בשר כבש