להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים לא יודעת

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי חלום על הרבנית שבחלום היא מחייכת

חלמתי חלום על הרבנית שבחלום היא מחייכת לירח ויוצא ממנו אור צהוב היא לא דיברה או משהו אבל שמעתי שאמרה בואי תיראי תאור שיוצא מהירח מה הפירוש של החלום ראיתי גם וזה אני אומרת ממה שאני זוכרת שהסריטו את הרבנית וצחקו והרבנית אמרה שזה הרשויות והרווחה ושבנות ישראל ישימו חצאיות ארוכות אני לא יודעת מזה חלומות וזה פחות או יותר היה ככה ממתינה לתשובתך? תודה כבוד הרב השם ישמרך.

חלמתי שאני בבית כביכול הבית שלי אך

חלמתי שאני בבית כביכול הבית שלי אך הוא לא מוכר הייתה סוג של יום הולדת אני לא יודעת למי ואני שומעת שדופקים בדלת ואני רואה את אמא שלי עם ילדה קטנה מבקת ממני לתת לילדה את השקית של שקית הפתעת היום הולדת ואתה ילדה עמדה בדלת עם בלון.נתנו לה את ההפתעה ונכנסנו הבייתה לאחר מכן ישבתי עם מסרק כינים והוצאתי כינים לילד ונראה לי שהוא הנכד שלי.ואז ראיתי שדב יצא מהדלת ועמד בחוץ לדבר עם אמא שלי ואותה ילדה.

מספר12 חלמתי שישבתי עם אמא שלי והאחיות

מספר12 חלמתי שישבתי עם אמא שלי והאחיות שלה כאשר אחת מהן כבר לא בחיים ..וכששאלתי את אחת מהאחיות שהיא עדיין בחיים ..מה שלום בעלך ..אז היא אמרה לי אל תשכחי ב 12/12יש אזכרה ..ואני לא יודעת של מי ואמא שלי היתה עם פרצוף מאוד כועס ..

אני ישנה בבית של ההורים .אבא מביא

אני ישנה בבית של ההורים .אבא מביא תינוקת בסלקל ואומר שצריך לשמור על התינוקת עד שאבא שלה יחזור. כשאני מתעוררת ונזכרת בתינוקת ולא יודעת מה לתת לה לאכול .היא שקטה ולא בוכה ומחייכת חיוך רחב ואני לוקחת אותה איתי לכל מקום וחושבת מתי יבואו לקחת אותה ולא יודעת

אני בבית בקבוץ במיטה בחדר הקטן ,אבא

אני בבית בקבוץ במיטה בחדר הקטן ,אבא נכנס ואומר הבאתי תינוקת תשמרי עליה עד שאבא שלה חוזר מניח סלקל בפינת החדר עם תינוקת היא שקטה ואני נרדמת כשמתעוררת וקמה נזכרת בתינוקת היא כ"כ שקטה ששכחתי מקיומה לא בוכה ואני לוקחת אותה והיא מחייכת אלי ופתאום אני חושבת שאולי היא רעבה ולא יודעת במה להאכיל אותה אח"כ היא איתי כל הזמן לא בוכה ולא מבקשת לאכול ולעיתים אני חושבת: "רגע מתי יבוא אבא שלה לקחת אותה?" ולא יודעת