להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים לים

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


צילמתי חלק מהמשפחה לבושים קצת חגיגי במרכז

צילמתי חלק מהמשפחה לבושים קצת חגיגי במרכז מסחרי ופתאום אבא שלי ז"ל הופיע בראש הטור והמצלמה שרפה את התמונה ונשאר רק חלק מהפנים במסך , לאחר מכן ראיתי את אחותי יושבת על הרצפה לרוחב בפתח של חנות סגורה ואמא שלי מדברת איתה והראיתי להם את התמונה ולאחר מכן הלכתי לספסל ליד שאבא שלי ישב שם וראשו שפוף קצת והוא חושב ושאלתי אותו מה הוא עושה פה והיה לו תרמיל שחור רחב מלא בעוגות וופלים והוא אמר שהוא בא ללוות חתן וכלה .

חלמתי לפני 3חודש חלום על תינוק יום

חלמתי לפני 3חודש חלום על תינוק יום אחרי יום בחלום הראשון שאמא של בת דודה שלי ילדה תינוק חמוד אני באה להחזיק אותו והוא נופל לי מהידיים על הראש ובחלום השני אותו דבר באה להזיק הוא נופל ומתפרק העדים הרגלים הכל לחלקים מה זה אומר?

חלמתי שהייתי עם מישהי שאני לא מכיר

חלמתי שהייתי עם מישהי שאני לא מכיר באיזה מקום בטבע, היינו מתחת לעצים שכיסו את השמיים,היינו על אדמה רכה והיה דשא ופרחים. לבסוף התחיל לרדת גשם קל, לא מבול, ואז היו ברקים ורעמים, היה מלא בומים של רעמים אחד אחרי השני. הרגשתי על הבגדים שלי שאני נהיה רטוב טיפה אבללא הפריע לי. לבסוף הייתה רוח חזקה שהעיפה את כל העננים השחורים שהיו מעלינו ואז בכמה שניות ראיתי שמיים כחולים וריקים מעננים.