להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים לשחות

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


הצלתי אדם מטביעה , אדם קרוב שאני

הצלתי אדם מטביעה , אדם קרוב שאני לא בקשר איתו כבר כמה שנים טובות , תפסתי אותו מאחורה בזמן שטבע , והתחלתי לשחות איתו בזמן שהראש שלו מחוץ למים וכשעצרנו הסתובב ראה אותי וחייך אלי . מה משמעות החלום?

חלמתי שני בסירה והיים סוער וגלים ענקים

חלמתי שני בסירה והיים סוער וגלים ענקים אני קופצת ליים הסוער ומנסה לשחות למרות כול הקושי ויש גלים ענקים וגשם מרחוק אני רואה סירה ענקית ומפוארת עם מלה אורות ואני מנסה להגיע לספינה המפוארת.

ירידה תלולה אל תוך הנהר ומישהו בשם

ירידה תלולה אל תוך הנהר ומישהו בשם מרקוס עזר לי לשחות כדי לחצות את הנהר הנהר היה שקט אבל של צבע המים היה אדום חול ומעבר לנהר חיכה לי אוטו שאמור להסיעה אותי.

להקת דולפינים קשורים אחד לשני אני יודעת

להקת דולפינים קשורים אחד לשני אני יודעת שהם קשורים ככה כי בצורה הזו הם מתאמנים לעזור לכל מי שפחות חזק וככה כולם מתחזקים. הם שוחים מהר ומתאמנים במצב רוח ממש טוב ויש אשה אחת ששווה בים והיא לא רואה אותם מגיעים. אני רואה את הכל מלמעלה ויודעת שלא אוכל לצעוק לה, היא לא תשמע זה רחוק. צועקת לה בתוך הראש שלי ומכוונת לה מחשבה שתצלול למטה עד שהם יעברו. ברגע האחרון היא עושה את זה והם ממשיכים לשחות מעליה. לא ברור לי בחלום לרגע אם אני צללתי או היא או רק ראיתי את זה מלמעלה.

חלום על קפיצה לבריכה עמוקה לאחר שיחה

חלום על קפיצה לבריכה עמוקה לאחר שיחה עם אמא שלי וגיסי על בעלי שלא מרוויח מספיק כסף. קפצתי עם הבגדים ותוך כדי אני חושבת מה יהיה בעומקים אני לא יודעת לשחות. הבן שלי היה שוחה בבריכה בקפיצה נכנסתי למים העמוקים אבל גם הצלחתי לצאת