להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים מימדים

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


היה מפגש של הרבה אנשים בבית הורי

היה מפגש של הרבה אנשים בבית הורי הישן. אחותי הלכה אחרי רוב החלום וניסתה לדבר לדבר איתי . פתאום ראינו את המאהב שלי לבוש בטרנניג גדול מימדים מגיח מאחורי שיח ונעלם .. ואחותי צוחקת עליו ואומרת , מה הוא חושב לעצמו שאם הוא לבוש בטרנינג לא מזהים אותו? ואז מבין כל האנשים מופיע בעלי ( שנפטר לפני שנה וחצי) עם משקפי השמש של המאהב שלי ופונה אלי בחיוך ושלום מאוד שמח משלב את זרועו בזרועי והולך איתי ואני שואלת אותו מה אתה עושה כאן ( לא מופתעת) והוא עונה לי שבא לבקר. אז אני ישר מודה לו על כך שהוא השאיר לי ולילדים כסף וסידר אותנו כלכלית , הוא מופתע ולא מבין על מה מדובר ואז אני שואלת אותו אם הוא יודע שהוא מת? הוא מגיב בתדהמה ואומר באמת? את מת? ומביט לשמיים ונושם עמוק ואומר לא ידעתי. ואז אני שואלת אותו אם הוא יודע שהחבר הטוב שלו אשר גם מת? והוא מזועזע ממש, ומסביר לי שהוא אהב אותו כמו אח ומבקש לדאוג שיגידו עליו קדיש.

אישה בהריון חולמת על נחש אני בהריון

אישה בהריון חולמת על נחש אני בהריון וחלמתי על מס נחשים רביי מימדים צהובים שמטפטלים אחד בשני בדשא ביער לא פחדתי אך הגודל והצבע של הנחשים היו ממש בולטים הייתי בהלם למראה עיניי....

פעם שניה שאני חולמת את החלום הזה,

פעם שניה שאני חולמת את החלום הזה, אבל בפעם השניה ידעתי בחלום עצמו איך לנווט אותו. והחלום הוא: שחיות קטנות גודלות למימדים גדולים ומנסים לתקוף אנשים.

חלמתי שהרגתי נחש הנחש היה בחדר איפה

חלמתי שהרגתי נחש הנחש היה בחדר איפה שהוא ואז לקחתי מגב ונתתי לו מכות בראש והוא מת ואז רציתי להראות לכולם שהרגתי אותו אחר כך פתאום חלמתי שאני במצוקה מלא נחשים זוחלים עלי לפתע משום מקום מופיע אריה גדול מימדים שמקריב את עצמו בשביל להציל אותי והיה איתי עוד מישו לבסוף הציל אותנו והוא מת גם ונגמר החלום.