להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים ממחלת הסרטן

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


אמא שנפטרה מופיעה בחלום אמא לי נפטרה

אמא שנפטרה מופיעה בחלום אמא לי נפטרה בשנת 1988 ביולי ממחלת הסרטן, יושבת בפינה צמודה למדרגות ולקיר המרפסת במדרכה, והיא מתה, כלומר אני יודעת שזו הגופה שלי , אני מלטפת אותה בראשה בעדינות ויודעת שהיא מתה, הפריע לי שהיא יושבת שם מתנה , רציתי להכניס אותה לבית שלי, אמרו שאסור.

אחותי בת 45 נפתרה לפני כשבועיים ממחלת

אחותי בת 45 נפתרה לפני כשבועיים ממחלת הסרטן. בחלום ראיתי אות לבושה במדים של חיילת עם כומתה על הראש מחבקות אחת את השנייה ובוכות המון. אשמח לדעת את פירוש החלום.

בוקר טוב דפנה ושבת שלום. לא הצלחתי

בוקר טוב דפנה ושבת שלום. לא הצלחתי לשלוח את הודעתי בפורום חלומות, אשמח לעזרתך בסיוע במתן פתרון לחלום מבעית שחלמתי ב04:50 בבוקר התעוררתי ב5 בבוקר מחלום על אחי הבכור שנפטר לפני כעשור. לפני השינה שוחחתי עם חברה על חרדותיה וחרדותיי ממחלת הסרטן. בחלום, אחי מבשר לי שיש לי סרטן ושנותרו לי כמה שנים לחיות, כשאני שואלת כמה שנים הוא עונה שלא יכול לענות על זה ורק אחרי בכי ותחנונים מצידי הוא אומר שאזרוק מספרים והוא יגיד כן או לא, כך יוצא שתשובתו הנה 15 שנים. אמרתי לו בחלום שאלך לרופאים טובים ופרטיים אם צריך, הוא ענה שזה משמיים ואין דרך לשנות את זה . מבעית ומלחיץ. אודה לעזרתך

חלמתי על אימי ז"ל שנפטרה ממחלת הסרטן

חלמתי על אימי ז"ל שנפטרה ממחלת הסרטן 4 שנים של מלחמה , גססה עד למוות קשה,בחלום היא שוכבת במיטה נראית כזקנה, לובשת לבן מסביבה דולקים המון נרות והיא עצובה.