להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים מנחש

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


בנינו הגדול חי אצלנו כמשפחת אומנה מאז

בנינו הגדול חי אצלנו כמשפחת אומנה מאז איתו בן 13.אני רואה אותו כבן לכל דבר וענין וכך גם הוא. בחלום הוא מגיע אלי לחצר עם הרכב החדש שלו. לקנות אפרסמון(עכשיו הוא עוסק במסחר של פירות) אחרי שנכנס לרכב ראה במראה נחש לא גדול מאוד נופל מהאגזוז לתוך אריזה של קרטון(הוא מאוד פוחד מנחשים) ירד מיד וניסה לתפוס אותו וקרה לי לעזרה שנינו הכנסנו את הידים ואני הצלחתי לתפוס איך שהוא שחרר הנחש ניסה להכיש אותי אך לא הכיש, פתח פה גדול התערגל ורק ראשו היה בולט וכך התעוף מעלי הלוך ושוב….. אני התכופפתי ועקבתי אחריו במבט בחששש…….

חלמתי על נחש בבריכה, בריכת תינוקות קטנה

חלמתי על נחש בבריכה, בריכת תינוקות קטנה וריקה ורואה שם נחש נצמד לדפנות כאילו רק אני רואה אותו...נכנסנו הביתה, ההורים שלי , אחותי , הילדים של כולם ועוד שאני לא זוכרת ואז שוב אני רואה את הנחש צמוד לקיר בריצפה, מראה לאחרים ונראה כי רק אני חוששת ממנו..(אציין שיש לי פוביה מנחשים), ואז בעלי נכנס אני חוששת לילדים, מרוחקת, מראה לו את הנחש והוא לא נראה מבוהל ממני ובאותו רגע הנחש תוקף ובולע משהו שהיה לפניו נראה כמו חיה או זוחל ופתאום הנחש נראה לי גדול יותר ובמיוחד הראש ופה בעלי מחליט לעשות מעשה ואומר משהו כמו "זהו".. הנחש בורח מהחדר ובעלי בעקבותיו... כאן נקטע לי החלום...

חלמתי על נחש שהכיש אותי ביד, ולאחר

חלמתי על נחש שהכיש אותי ביד, ולאחר מכן ברגל , כל המשפחה שלי הייתה איתי בחלום והנחש לא הפסיק לבוא ורק אליי ניסיתי לברוח ממנו כי אני מפחדת מנחשים, טיפסתי על מקומות ובסוף הוא הצליח להכיש אותי , לאחר מכן הצלחתי לתפוס אותו הלכתי לאבא שלי והוא הכיש גם אותו מה זה אומר?

אני וחברה מסתובבות באיזה שוק בלילה, אוכלות

אני וחברה מסתובבות באיזה שוק בלילה, אוכלות איזה לחם דק שרק עכשיו יוצא מהתנור, המוכר ממש נחמד אלינו. באיזה מסלול רגלי, איבדתי את הכפכפים אני רואה כפכפים שאולי יתאימו לי במורד הגבעה, יורדת לשם וכשאני מודדת אותם, רואה עוד זוגות כפכפים בכל מיני מידות, פתאום שמה לב לידי לרגל, ואז לגופה של בחור צעיר, אולי לפני צבא, במערה קטנה ונמוכה ממש לידי. הגופה נראת כאילו נפלה מאיפשהו, התפרקה ואז מישהו סחב אותה לתוך המערה הזאת. או שנכנסו לשם ומישהו הרג אותם שם. אני מנחשת שיש שם בפנים גופות נוספות. אני רוצה לברוח. אבל למה כל הכפכפים בכניסה למערה, כאילו הם הורידו אותם לפני שנכנסו לשם. האם זה היה איזה מקום מקודש? הם נכנסו לשם לריטואל? האם הם ידעו שהם ימותו?