להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים מנסה

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלום על עשיית צרכים. יושבת עירומה על

חלום על עשיית צרכים. יושבת עירומה על אסלה בשדה ועושה קיבה. מתקרבים אנשים ואני מנסה לכסות את עצמי עם זוג תחתונים שנמתח מהברכיים ועד מעל השדיים. מנגבת את עצמי ונמרח לי מעט קיבה על מפרק היד.

הלכתי הביתה עם חברה טובה שהייתה לי

הלכתי הביתה עם חברה טובה שהייתה לי פעם מהילדות ואני רואה שאבא שלי ישן גם בחדר ליד אמא שלי וגם במיטה שלי יש פעמיים דמות של אבא שלי בבית והחברה ישנה ליד הדמות של אבא שלי מתחזה ואבא שלי האמיתי ישן ליד אמא שלי אני אומרת לאבא שלי לקום מהשינה כי המתחזה רוצה לתקוף המתחזה מנסה לשבור את הדלת הוא מצליח והוא רוצה לתקוף את אבא שלי אני קופצת עליו ונלחמת בו ומצליחה שהוא לא יפגע באבא שלי ופתאום הם נעלמים גם החברה וגם המתחזה

חלמתי שאני ושתי בנותיי ואחיינית שלי מתקדמים

חלמתי שאני ושתי בנותיי ואחיינית שלי מתקדמים בשביל לכיוון הים.אני ואמא שלי הולכים אחריהם בשביל הים .ללאמא שלי יש מכשיר נייד שמצלם את הדרך. הים היה סוער שתי בנותיי עם אחיינית שלי נכנסו לים הסוער עם מערבולות קשות שמתנגשים עם האבנים שחורים שנמצאים כמו שובר גלים כאלה אחיינית ואני רואה אותה שהיא צוללת בשחיה , ביתי הקטנה הולכת על שובר גליםאחרי האחיינית שלי והשנייה גם .ואני מחוץ לשובר גלים.אני רואה אותם וצועקת את החיים שלי מרוב פחד שיפלו ויטבעו .הקטנה פתאום נופלת ואני רואה שהיא מנסה לשחות השנייה נעלמה מהעיניים שלי אמא שלי ברקע ולא אומרת כלום.