להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים סוער

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


נסעתי לים באוטו עם עגלה ואמא של

נסעתי לים באוטו עם עגלה ואמא של חברה בכדי לחפש צדפים והים היה סוער מאוד, היו גלי ענק והצבע של הים היה שחור. נבהלנו מהים וחברה שלי נהגה בפראות לאחור ודרסה הרבה מהצדפים

חלמתי שאני ושתי בנותיי ואחיינית שלי מתקדמים

חלמתי שאני ושתי בנותיי ואחיינית שלי מתקדמים בשביל לכיוון הים.אני ואמא שלי הולכים אחריהם בשביל הים .ללאמא שלי יש מכשיר נייד שמצלם את הדרך. הים היה סוער שתי בנותיי עם אחיינית שלי נכנסו לים הסוער עם מערבולות קשות שמתנגשים עם האבנים שחורים שנמצאים כמו שובר גלים כאלה אחיינית ואני רואה אותה שהיא צוללת בשחיה , ביתי הקטנה הולכת על שובר גליםאחרי האחיינית שלי והשנייה גם .ואני מחוץ לשובר גלים.אני רואה אותם וצועקת את החיים שלי מרוב פחד שיפלו ויטבעו .הקטנה פתאום נופלת ואני רואה שהיא מנסה לשחות השנייה נעלמה מהעיניים שלי אמא שלי ברקע ולא אומרת כלום.

חלמתי שאני ושתי בנותיי ואחיינית שלי מתקדמים

חלמתי שאני ושתי בנותיי ואחיינית שלי מתקדמים בשביל לכיוון הים.אני ואמא שלי הולכים אחריהם.ללאמא שלי יש מכשיר נייד שמצלם את הדרך. הים היה סוער שתי בנותיי עם אחיינית שלי נכנסו לים הסוער עם מערבולות קשות שמתנגשים עם האבנים שחורים שנמצאים כמו שובר גלים כאלה אחיינית ואני רואה אותה שהיא צוללת בשחיה , ביתי הקטנה הולכת על שובר גליםאחרי האחיינית שלי והשנייה גם .ואני מחוץ לשובר גלים.אני רואה אותם וצועקת את החיים שלי מרוב פחד שיפלו ויטבעו .הקטנה פתאום נופלת ואני רואה שהיא מנסה לשחות השנייה נעלמה מהעיניים שלי אמא שלי ברקע ולא אומרת כלום.

חלמתי שאני ושתי בנותיי ואחיינית שלי מתקדמים

חלמתי שאני ושתי בנותיי ואחיינית שלי מתקדמים בבית לכיוון הים.אני ומאיה שלי הולכים אחריהם.ללאמא שלי יש מכשיר נייד שמצלם את הדרך. ופיתוח הים היה סוער שתי בנותיי עם אחיינית שלי נכנסו לים הסוער עם מערבולות קשות שמתנגשים עם הטבנים שחורים שנמצאים כמו שובל גלים כאלה .אבנית שלי צוללת לתוך הים ביתי הקטנה הולכת על שובר גלים והשני גם .ואני מחוץ לשובר גלים וצוות את החיים שלי מרוב פחד שיפלו ויטבעו .הקטנה פתאום נופלת ואני רואה שהיא מנסה לשחות השנייה נעלמה מהעיניים שלי.