להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים על לא

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי שהייתי באיזה שהוא מקום לא מוכר

חלמתי שהייתי באיזה שהוא מקום לא מוכר . רהנו עם לא יודעת מי והיא הרעילה אותי ובגלל היותי נחש הרעל לא ממש השפיע הייתי בבית כי הייתה לי היכולת בגלל החומציות שבקיבה של הנחש לנטרל את הרעל. לקחו אותי לבית החולים שם רופאה טיפלה בי במסירות למרות היותי נחש . הרעל נתחיל להשפיע לאט לאט ואז קשה לי לנשום חמצן שלי היה על 18 ו 16 אחוז שצריך להיות על 20 הרופאה אמרה שזה שום דבר ואז הסתכלה לי בעיניים לאחר שממש לא הרגשתי טוב וממש קשה לי לנשום ואמרה שהעיינים שלי צהובות וזה לא טוב ואני צריכה לעשות בדיקה לגילוי סרטן . לאחר מכן הרופאה התחילה לבכות ולהגיד לי שוב לעשות בדיקה עם עינים דומעות ואמרתי לה עם כל מה שאת יודעת יש לי סיכוי לנצח את זה ?? היא לא ענתה לי על זה לרופאה הייתה מין שרשרת זהב ששזורה בעור שלה כאשר דיברה איתי רק ראיתי את זה ואז קמתי בבהלה כי עדיין היה לי קשה עוד יותר לנשום פחדתי נורא ..אודה לכם מראש על הפיענוח

בחלום חלמתי על תאומים, בן ובת ואני

בחלום חלמתי על תאומים, בן ובת ואני איתם אצל ההורים,הבעל לא בתמונה.לאחר מכן חלמתי שהילדה מדברת ומבינה שוטף והילד שקט לא מדבר בכלל.פתאום הילדה קיבלה מכה בראש ונהיה לה גולה כמו פקק בראש אדמדם וההורים אמרו לה שלא קרה כלום ואז חיקיתי אותם חייכתי לילדה ואמרתי שהכל בסדר ובתוך תוכי פחדתי שהכל לא בסדר.אחרי כמה שניות הגולה נעלמה והילדה הלכה לישון.פתאום הילדה התחילה לעשות עווית עם העיניים וכשנגעתי לה בלב הרגשתי דפיקות מואצות.בחלום אבא התקשר לנוירולוגית שמטפלת בי במציאות והתייעץ איתה,היא אמרה לו לבדוק מה עם הבן אבא הלך הרים אותו והדליק אותו כאילו הוא מסך מחשב או מחשב ואמר לו בוקר טוב חמוד איך שהוא נדלק התעוררתי.

אני הולך לרווחה לבקש עבודה ואני ואחותי

אני הולך לרווחה לבקש עבודה ואני ואחותי ואמי יושבים מותשים ותשושים ויוצאת עוס''ית עם שמלה שחורה עם נצנצים בבגדים ויש דף שהיא חותמת שבקום שאעבוד בשיקום ב27 ש''ח לשעה אני אעבוד במפעל ב29 לשעה 2 אני רואה סרט מגעיל והם מקיימים יחסים וכשהוא בא אלייה היא מחזיקה ספר קדוש והיא רוצה להיפטר מהזוהמה שיש לה בידיים הדביקה והיא שוטפת ידיים 3 אנירואה את יונהתן ואני והוא נוסעים ואני רואה שוטרים בטלים שלא עומדים מחוץ לניידת ואני אומר לו אני רוצה לנסוע לירושליים יונה אומר לי מתי אם לא יגידו שאני מתחיל לעבוד אני אומר לו 4 אני רואה את חבצלת שאומרת לי במקום לעבוד במפעל לא טוב אתה תעבוד במיצים כמו פריגת ותקבל 29 ש''ח לשעה ואני מחפש ממתק לאכול ואני מוצא טורטית מה הפרוש?

חלמתי שאני כזה בסוג של עולם מוזר

חלמתי שאני כזה בסוג של עולם מוזר כזה וכל הזמן רודפים אחריי אבל יש לי כוחות כאילו אני יכולה לעוף וכל מני והיה לי חיה כזאת ממש מוזרה שהייתה איתי כל הזמן ועזרה לי ואני לא זוכרת מה בדיוק עשיתי אבל אני זוכרת שבסוף החלום הייתי בחדר כזה והיה ליד עוד חדר עם משפחה של אמא אבא ותינוק והם כולם ישנו ביחד והם היו נראים מפחיד כזה ופתאום האמא קמה והתחילה לחייך ממש מוזר ואז לקחה את התינוק וניסתה לאכול אותו והבעל לא הגיב לא יודעת למה ואז האמא עזבה אותו והתחילה ממש לבכות ומסתבר שאסור היה שכל זה יקרה ואז הגיע לחדר הזה בן אדם שנראה רגיל אבל הוא היה ממש גבוה כזה ושרירי והאמא ממש צרחה והוא התקדם לכיוון שלי וניסיתי להרביץ לו ואז הוא צחק כי לא הצלחתי והוא פשוט התחיל לדבר איתי רגיל כזה ואמר שאסור היה שהמשפחה הזאת תתעורר ואמרתי שזה לא בכוונה וזה ואז הוא הוציא אקדח כזה ואמר לי להיות רגועה וממש צרחתי כי הןא רצה לירות בי ואז מאחוריו היה חלון די גדול ואני יכולה לעוף אז ידעתי שאם אני אהיה מספיק מהירה אני אוכל לברוח מהחלון ואז הוא כמעט ירה בי ואמרתי לו חכה רגע לפני שאתה הורג אותי תן לי להראות לך תמונה ואז הוא הסכים וכשבאתי להראות לו תמונה ברחתי ישר מהחלון ועפתי ממש רחוק ואחרי כמה זמן הייתי בבית שלי וניסיתי שוב לברוח כי חשבתי שהוא עדיין רוצה לירות בי ואז הלכתי לחדר של אח שלי וכל המשפחה שלי הייתה שם והם ראו משהו במחשב וממש כל המשפחה לא רק אני אבא אמא דור כולםם לא יודעת איך הם נכנסו לחדר שלו אבל שיהיה ואז שאלתי אם הם לא מפחדים מהאיש הזה והם אמרו שהוא מתחבא מאחורי הארון והוא מפחד לצאת זהו

אני חלמתי את החלום הזה כבר פעם

אני חלמתי את החלום הזה כבר פעם בצורה שונה יותר ולא מודעת. עכשיו החלום החח רגיל אך מציאות שלא קיימת בשבילי הייתי בעיר שונה בבית של מישהו שאני מכירה דרך המשפחה וגם אמא שלי בסיפור. כשאני מגיעה לבית אחרי שמשהו מוזר קרה לי(לא זוכרת מה ) עצובה כאשר אני נשארת לבד משהו מרגיש לי מוזר בהתחלה אני לא נזכרת אך משהו רע קורה. אני מבוהלת. פתאום אני על מיטה בטלפון שלי סתם ככה שאני מרגישה אותה רוח שד כזו כמו בסרטים ואני משתתקת היא מצליחה להשטלת עלי בשלב הראשון שלה. לאחר מכן אני שומעת איזו מילה באנגלית שפירושה משהו אחר רע יותר מגיע אלי ומנסה להשטלת עלי, משהו אומר לי שאני צריכה לקום עכשיו מהמיטה לאזור כוחות ולקום בהתחלה לא מצליחה אך לאחר כמה שניות מצליחה לנער את עצמי מהשתלטות הזו. אני בורחת מהבית בלי הטלפון ורצה כדי לרוץ לתוך השכונה אני זוכרת שהייתי עם נעלים חדשות שקצת גדולות עלי הרגשתי שאני איתם בחלום. אני ןזוכרת שלא רציתי ללכת רחוק מידי פניתי ימינה עשיתי בניווט איזה שהוא מסלול חזרה כמו מעין היקוף. נפלתי הוא מעדתי מכך שהנעל לא טובה לי ניסיתי לקשור סרוכים חזק יותר אך ללא הצלחה מרובה. הגעתי חזרה לבית רואה את בעל הבית שאני מכירה עם עוד מישהי שטני לא מצליחה להיזכר מי היא ואיך אני מכירה אותה. אני מתחננת אליהם שלא יכנסו ממש במפחד ואומרת שאני אכנס לקחת את הטלפון ואני חוזרת. נכנסתי מפוחדת בריצה הגשתי את היד לקחת את הטלפון שלי, ואז הוא נפל לרצפה, אני עוד יותר מפוחדת מנסה לעשות הכל מהר יותר בלי הרבה חשיבה לוקחת אותו ובורחת החוצה. בשלב זה אני כבר אומרת שצריך לברוח מהבית לכיוון היער שלא יהיה קליטה כולנו מפוחדים ואז אני רואה משהו מוזר מתקדם אלינו כאילו במציאות יכול להיות טרקטורון או גיף כי היינו בחולות, אך לא היה לא מראה מוזר ורע. נבהלתי וברחתי במעלה גבעת חול חזרה לכיוון הבית כביכול שם ראיתי בן צעיר יותר ואישה לידו והבן לבש פנים של חייזר. כעט יש מבט מוזר על הקורדינטות על מפת הגלובוס ומשהו משתנה בסוף מתמקד שאני והשניים האחרים מעבר לפס אדום חדש ועוד פס אפור בהיר יותר, יש כמו עליה של מצלמה חמעלה למבט על ואת המיקוד חוזר אלי ומה אנחנו עוברים שאני שמה לב שאנחנו עומדים מעל המפה רואים ומבינים שאנחנו מחוץ לכו ע"י דמויות שלנו בטשטוש כמו מבט על. ומנסים להבין. אני מודעת כרגע שאנחנו לא נמצאים בעולם שלנו מחוץ לגבולות כל שהם וצריכים למצוא דרך לחזור. כאן אני מתעוררת.