להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים עם אמא

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


נסעתי בשכונה עם אמא שלי ואחותי באוטו

נסעתי בשכונה עם אמא שלי ואחותי באוטו שלה מחבלים ירו עלינו בכניסה לשכונה שלי בהתחלה זזתי וזה לא פגע בי אבל אמא שלי נסעה ממש לאט ואמרה שזה הכי מהר ואז בחלום הרגשתי חם ממש ממש באיזור של הלב פעמיים והרגשתי שירו בי ואז עברנו אותם והם היו כבר בכל בשכונה אז עצרנו את הרכב וברחנו לגינה ואז עמדנו שם לדבר מה לעדות ופתאום הם באו צבא מלא חיילים לא הבנתי בהתחלה שז’ה המחבלים ואז היה להם אמנון כזה משהו ואמרו את המילה צבא אמלק ואנחנו שיחקנו אותה מתות שהבנו שזה הם ואז בטעות פתחתי עיניים ואני לא יודעת אם הם ראו שניה אחר כך קמתי

חלמתי שאני הולכת מכות עם מישהי שהמטרה

חלמתי שאני הולכת מכות עם מישהי שהמטרה שלה לפגוע במשפחה שלי ובסוף אמא שלי ואני חוזרות הביתה ומוצאות 3 קופסאות שמישהו הניח לנו ליד הדלת, פותחות אותם ומגלות הפתעות טובות ואז נשמע בום בבית. אני הולכת עם אמא שלי לחדר של אחותי ובעלה ואני רואה פיצוץ אדיר בחדר שלהם כששניהם שוכבים על הבטן ומלאים באבק שריפה מהפיצוץ. אמא שלי ואני מזדעזעות כי זה נראה כאילו הם מתו אבל בסוף הם הזיזו את הראש ואמרו שהכל בסדר.

חלמתי על אבא שלי שנפטר, מגיע למשפחה

חלמתי על אבא שלי שנפטר, מגיע למשפחה ל-3 ימים בלבד. הוא מגיע עם פנים מוארות לבנות ונקיות, חולצה לבנה ונקייה מכופתרת ומכנס ג'ינס הוא ישב איתי, עם אמא שלי ואחותי והילדים שלנו (הנכדים שלו)

ריתי את אמא שלי שנפטרה מזמן.אם תינוק

ריתי את אמא שלי שנפטרה מזמן.אם תינוק בידים..ודוב שישנה במיטבח. דיברתי עם אמא שיש דוב בבית היא לא פחדה..שאלתי על תינוק של מי הוא.היא לא רצתה לענות על כלום.

חלמתי על משהוא שאני כבר לא כל

חלמתי על משהוא שאני כבר לא כל כך בקשר איתו הוא היה הקראש שלי וחלמתי שהוא ומשהיא שפעם הייתה חברה שלי והיום אני לא בקשר איתה ביחד, וחלמתי שישבתי עם אמא של הילדה הזאות ושיתפתי אותה בכמה שהילדה פגעה בי ואז היא גם סיפרה לי שהיא והוא יחד