Understand My Dreams Logo

חלומות אחרונים מכילים פאניקה

תפריט

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי חלום מאוד מתריד בחלום חלמתי שאני

חלמתי חלום מאוד מתריד בחלום חלמתי שאני במיטה שלי וחולמת [חלום בתוך חלום] על איזה כלב חום שעצבני עליך [לא נובח] ואז אני מתעוררת [בחלום] ורואה את הכלב הנוחכי שלי מתחת למיטה שלי אני קוראת לו ושואלת אותו מה הוא עושה מתחת למיטה שלי הוא תפס עם רגליו את השמיכה שלי ומשך לכיוונו ואז אני רואה קרע בשמיכה שלי ואמא שלי בא אומרת לי נו מה ויקי למה עיצבנת אותו ואניאומרת לה : את מי עיצבנתי ?? היא מתעלמת מימני הולכת לחדר שלה ואני אחרייה והיא אומרת הרבה זמן לא ניקינו את הקבר שלו ואני שואלת של מי והיא אומרת של הכלב שלנו שהיה ואז פיתאום הכלב מופיע אבל מופיע כמו רוח שלא רואים אותחו אבל רואים את הצעדים שלו כי היה עבק על הריצפה והיתה רוח חזקה בבית ונילחצתי ואמא שלי אומרת בלחץ הוא עצבני הוא עצבני !! ואני אומרת לה למה הוא עצבני מה הוא רוצה הלכנו לסלון היתיישבנו שם ואז לעט לעט מהכיוון של החדר שלי יוצאת דמות שכל כלב אבל מעורפלת ולעט לעט היא ניהית ברורה יותר והכלב כשניהיה ברור יותר צעד לכיווני זה היה מן פיטבול חום ענקי עם רגליים קטועות אחריות ותחבושות והוא הלך לכיווני ואמי אומרת קחי שחקי איתו אולי הוא לא יהיה עצבני ואני אמרתי לאמא שלי שאני לא מיתכוונת לשחק איתו ושאני בכלל לא מבינה מה הוא רוצה מימני ואז הכלב שהיה כבר לידי שם רגל אחת על הרגל שלי ואמא שלי אומרת לי אל תרשי לו תגידי לו אסור !! ואמרתי אסור!! אבל ראיתי שהלכב לרגע ניהיה נינוח ולא עצבני ואז הוא שם עוד רגל אחת ולעט לעט עלה בכיוון של הראש שלי וכמו שהוא עלה לעט לעט ככה גם ניהיה עצבני שוב פעם אז חסמתי אותו עם היד שלי והוא פשוט לקח את היד שלי לפה [לא נשך] פשוט החזיק תיד שלי אצלו בפה והיתעוררתי בבהלה ודופק 300 אני בפאניקה החלום היה כל כך מפחיד

אני ישבתי כזה על המיטה של ההורים

אני ישבתי כזה על המיטה של ההורים שלי והפנים פונות לחלון ואחותי הייתה בחדר מדברת איתי החלון היה פתוח ופתאום נכנסה ציפור דרור קטנה כזאת והתיישבה לי על הכתף והשיער אחותי לא שמה לב המשיכה לדבר וזה ואני התנהגתי רגיל כי כולה ציפור היא הייתה חמודה אחר כך הציפור פתאום עפה אבל לא החוצה היא עפה לתוך הבית ויכולתי להישבע שראיתי נחש כשזה קרה אחרכך היה כבר יותר מאוחר ומשום מה החדר שלי היה ענק והיו בו 4 מיטות נפרדות שלי הייתה הכי קרובה לדלת וליד החלון אחיות שלי הגדולות ישבו עליה ואחותי הקטנה במיטה ממול ואני ישבתי על המיטה האחרונה ואז אמרתי לאחותי הגדולה- את יכולה לבדוק מה יש מתחת למיטה?? ואז היא בדקה והיא אומרת כזה יש פה נחש ואני כזה באמת?? חשבתי שהיא עובדת עליי והיא אומרת לי כן באמת יש פה ואני כזה ידעתיי ונעמדתי על המיטה וכולנו נלחצנו ואני נכנסתי להתקף חרדה והנחש התחיל לזחול אל מחוץ למיטה ולהתקרב אליי וראיתי שהדלת של המקלחת פתוחה ודפקתי ריצה לשם וטרקתי את הדלת ואחיות שלי התחילו לצחוק והנחש היה חום ולא כזה ארוך וגדול והוא התחיל להכניס את הראש שלו מתחת לדלת ואני עליתי על הכיור ואמרתי להן בצרחות ובפאניקה תתקשרו ללוכד נחשיםםםם

אני מחפשת דירה ליד הים פתאום בחוף

אני מחפשת דירה ליד הים פתאום בחוף אני רואה דוב גדול עומד על 2 רגליים ואז אני מתחילה לברוח בפאניקה והדוב רודף אחרי עד שאני מוצאת משפחה ישובה בחצר ומקבלים אותי ומרגיעים אותי

שנהגתי בלי רשיון ופתאום כשלחצתי על ברקס

שנהגתי בלי רשיון ופתאום כשלחצתי על ברקס המכונית לא עצרה וממש נכנסתי לפאניקה ולא ידעתי מה לעשות כי המכונית לא עצרה את המשך החלום אני לא זוכרת מה פירוש החלום?

נהגתי בלי רשיון ופתאום כשלחצתי על ברקס

נהגתי בלי רשיון ופתאום כשלחצתי על ברקס המכונית לא עצרה וממש נכנסתי לפאניקה ולא ידעתי מה לעשות כי המכונית לא עצרה .. את המשך החלום אני לא זוכרת. מה פירוש החלום?

שנהגתי בלי רשיון ופתאום כשלחצתי על ברקס

שנהגתי בלי רשיון ופתאום כשלחצתי על ברקס המכונית לא עצרה וממש נכנסתי לפאניקה ולא ידעתי מה לעשות כי המכונית לא עצרה .. את המשך החלום אני לא זוכרת. מה פירוש החלום?

חלמתי שנהגתי בלי רשיון ופתאום כשלחצתי על

חלמתי שנהגתי בלי רשיון ופתאום כשלחצתי על ברקס המכונית לא עצרה וממש נכנסתי לפאניקה ולא ידעתי מה לעשות כי המכונית לא עצרה .. את המשך החלום אני לא זוכרת. מה פירוש החלום?

אני עם בעלי לשעבר במקום בו בו

אני עם בעלי לשעבר במקום בו בו אני פוגשת אנשים מהמלייה של העבודה שלי, נהנית, זוכה לכבוד, מרגישה טוב גם הוא, ומתפעלים ממנו. הוא עוזר בכל מיני עניינים שם וגם הוא זוכה להערכה על זה ומסתכלים עליו. פתאום אנחנו בבית מלון, כנראה שם מתרחש האירוע ויוצאים ונכנסים ובכלך פעם שאנו רוצים לצאת מהדלת יש כלב שנובח וגם מנסה לנשוך, זה מתחיל להפחיד באיזה שלב השלב הכלב מפחיד וגם מנסה לתפוס את כולם אבל הוא קשור ובכל זאת הוא נוגע. המקום הומתחיל להיות הומה באנשים, נהיה צפוף, לא נעים, יש קצת פאניקה כי כנראה שכוחות לא ברורים של אנשי צבא שלא ידוע מי הם מתחילים להשתלט על האיזור ומתחילה להיות אלימות קלה ולחץ שנתפס. כולם ממהרים ללכת ואז אני מאבדת את האקס שלי בקהל ההומה ואני הולכת לחדרים כדי בעצם להסתתר ולא להיתפס על ידי הכוחות הללו. מלחיץ אני מתעוררת.