להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים קוצים

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי שהלכתי עם ביתי הקטנה שהיום היא

חלמתי שהלכתי עם ביתי הקטנה שהיום היא גדולה לבית הורי שהם אינם בחיים אבל לפני שנכנסתי לבית הלכתי בשביל שליד הבית ונפגשתי עם אבא שלי שבא לקראתי ונעצרנו יחד והבטתי על שטח האדמה בגינה , האדמה הייתה נקייה וחלקה מעשבים וקוצים והיה חרוט עליה מס׳ 50 בגדול וממעל הייתה מגלשה ענקית לא גמורה . מה זה אומר ?

אנחנו כזה כל הילדים של הקיבוץ במסיבת

אנחנו כזה כל הילדים של הקיבוץ במסיבת בריכה ערב כזאת של הבית ספר ואנחנו יושבים בשולחן אוכל ארוך כזה של מסיבה מפלסטיק בייחד והשולחן ליידינו זה האיחודניקים והם עושים מלא רעש ולא מקשיבים אז אנחנו כזה קמים ומזיזים את השולחן וכשאנחנו עושים את זה אז נתקע לי שלושה קוצים ברגל וכזה אני מתבכיינת לעדיקי והיא שמה פנס ורואה את חומרת המצב ואיך לה כח לעזור אז את כזה פשוט מושיבה אותי על הרצפה ומחכה שמישהו אחר יבוא לעזור לי ואז מתחילה הופעה כזה של הערב שרוני בצד השני שלה ואנחנו ממש רוצים שהיא תבוא אבל יש סוסים בהתחלה של המופע והיא מפחדת לעבור ואז היא מצליחה וכולנו שמחים. ואז יש הצגה ממש מצחיקה זה רותם מגרעין כפרע וחן ותמר אלפרסון מהגדוד הולכון בשורה ולובשות חולצות כתומות וחצאיות גינס ושרות כזה ורוקדות מוזר לעצמן בשיר בעברית מוזר כזה שנשמע כמו שיר חלוצים ותמר אלפסון לובשת כובע כתום על הצד ומעליו כומתה כתומה וזה קורע מצחוק

חלום על רוח רעה ולמדתי על רוח

חלום על רוח רעה ולמדתי על רוח רעה ואז אחרי הליום הזה באותו הלילה חלמתי על שדה אבל לא עח שדה ירוק אלא על שדה עם קוצים, מה זה אומר?

חלמתי שדרכתי כל קיפוד ים (ים). חייבת

חלמתי שדרכתי כל קיפוד ים (ים). חייבת לציין כי חיפשתי ונתנו לי רק קיפודים רגילים ולא ים. וגם חלמתי שכל הידיים שלי מלאות בקוצים( לא רק הכף יד כל היד..)