להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים שאכל

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש

נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש אכל נחש שאכל נחש שאכל נחש

גרעיני חמניהחלמתי שאני רואה שולחן ועליו טונות

גרעיני חמניהחלמתי שאני רואה שולחן ועליו טונות של גרעימי חמניה ללא קליפות ולידן קשיש שאני מכירה נרדם לצד הגרעינים כשראשו על השולחן..מלאתי תיק פשוט של קניות בסופר בגרעינים. נדמה לי שאכלתיקצת והיו טעימים.והיו גם גרעינים עם קליפה שהבן של הזקן השגיח והלך.גם מהם שמתי בתיק..אחכ הבת שלי לקחה את התיק ורוקנה את הכל על השולחן ואמרה לי שאסור לקחת..אחרי שהיא הלכה מילאתי שוב את התיק בגרעינים ושמתי על המדרכה.מישהי באה ושאלה אם אפשר לקחת אמרתי לה שכן אבל רציתי שנתחלק חצי חצי אבל היא ברחה עם כל התיק תוך כדי שהיא עולה בהליכה אחורנית על הר ואני לא יכולתי לעלות.

גרעיני חמניהחלמתי שאני רואה שולחן ועליו טונות

גרעיני חמניהחלמתי שאני רואה שולחן ועליו טונות של גרעימי חמניה ללא קליפות ולידן קשיש שאני מכירה נרדם לצד הגרעינים כשראשו על השולחן..מלאתי תיק בגרעינים. נדמה לי שאכלתי קצת והיו טעימים.והיו גם גרעינים עם קליפה שהבן של הזקן השגיח והלך.גם מהם שמתי בתיק..אחכ הבת שלי לקחה את התיק ורוקנה את הכל על השולחן ואמרה לי שאסור לקחת..אחרי שהיא הלכה מילאתי שוב את התיק בגרעינים ושמתי על המדרכה.מישהי באה ושאלה אם אפשר לקחת אמרתי לה שכן אבל רציתי שנתחלק חצי חצי אבל היא ברחה עם כל התיק תוך כדי שהיא עולה בהליכה אחורנית על הר ואני לא יכולתי לעלות.

חלמתי שאני בטיילת בת ים בערב לבד.

חלמתי שאני בטיילת בת ים בערב לבד. התלבטתי אם לאכול בסוף החלטתי שלא והמשכתי ללכת. הלכתי ובכיון שאני הולכת אליו הכל נהיה חשוך. באתי לפנות לכיון היציאה מהטיילת,וישבנו שם אתיופים צעירים ממני שאני מכירה מהעיר. אחד מהם זורק עלי את הלחמנייה שאכל הוא קם אלי,אני אומרת לו מה אתה זורק עלי את הלחמניה הוא מתקרב לי לפרצוף נוגע לי בשיער ועושה לי סילסול כזה אומר לו ״מה הקטע של יגאל״ אני מעיפה לו את היד ממני,ואומרת לו אל תיגע בי. הוא עונה לי ״נגעת בי״ אני מסתכלת לכיון של הקיוסק שהוא והחברים שלו ישבו שם ואני רואה שכל החברים שלו נכנסו לקיוסק אחד מהם (למד איתי בהראל) מסתכל עלי מהזווית של הדלת ברחמים. וסוגר את הדלת. והאתיופי שדיבר איתי ונגע חי בשיער מתחיל לבעוט בי אני צורחת עליו מה אתה עושה והוא צרביץ לי ואני צורחת הצילו.