להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים שוכבים

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


טיילנו עם אמא שלי והילדים ואז פתאום

טיילנו עם אמא שלי והילדים ואז פתאום אמא שלי אומרת לי בואי תיקחי אותי הבית ואנחנו נימצאות בתל אביב וגרות בדרום.אנחנו הולכים לכיוון האוטו ואז אני מבינה שהילד שלי לא איתי אני צועקת איפה הילד ואמא שלי פשוט ניראת אדישה ואומרת לא יודעת אני מתחילה ליבכות וליצעוק ואולכת למקום שהיינו בו ניכנסת ורואה שיש שם חדר גדול שניראה כמו מחלקה של בית חולים (ואנחנו היינו בתחנת מרכזית)למטה שוכבים מבוגרים ולמעלה ילדים עם אחות שמטפלת ואז אני מתחילה ליצעוק אוראל אוראל אתה פה האחות מיתרוממת ויש לה ביד נייר והיא אומרת כן הוא פה .ואז הוא מציץ מיסתכל אליי ניראה מחיוך ולא מוטרד ביוחד יורדלמטה ומחבק אותי ואני בוכה .

חלמתי על ידיד ממש טוב שלי.. הוא

חלמתי על ידיד ממש טוב שלי.. הוא חזר מהצבא במדים ישר אליי הביתה מהבסיס הייתי בהלם ואמרתי כאילו מה אתה עושה אצלי? ואז עלינו אליי לחדר, התחלנו לדבר אני לא ממש זוכרת על מה ואז מהתרגשות אמרתי לא שאני בהלם מזה שהוא ישר מהבסיס נסע אליי. פתאום אנחנו נכנסים למיטה והוא פשוט מחבק אותי מאחור מתחת לשמיכה ומשלב את היד שלו עם היד שלי וככה אנחנו שוכבים מאוד צמודים מתחת לשמיכה וזה קרה בלופ של 2-3 פעמים. ובנוסף היה עוד איזשהו הילד איתנו בחדר אבל לא ראיתי אותו

חלמתי שאני בטיול בחו"ל - לקראת סיומו,

חלמתי שאני בטיול בחו"ל - לקראת סיומו, שם אני מגיעה למקום חדש ומדינה חדשה, באיזור אני רואה גשר עם פרחים עליו ושדות משני צידיו עם פרחים - על הגשר מתהלכים אנשים אולי ויאטנמים עם כובע קש, באחד מצידי הגשר אני יודעת שיש שם בית עם אנשים מישראל. אני הולכת בעיר עם מישהו (לא זוכרת מי) ורואה מדרגות, על המדרגות יושבת חברה שלי מצרפת ואמא שלה. אנחנו ניגשים להגיד שלום - האימא מספרת לנו על תוכניותיה ללכת עם חברה שלי לחנות גלידה ששם יש גלידה שלא נגמר לה הטעם במשך שעות היא לא נמסה. קבענו שנצטרף אליהם - ואז נכנסו לאיזה מקום ומסתבר שזה בית של מישהי מהשכבה שלי ושהיא עושה שם חתונה (פעם היינו חברות - כיום לא) נשארתי שם עם האנשים שהיו ועזרתי בהכנות לחתונה בכיף ואהבה גדולה והתרגשות. בהתחלה ישבתי שם בחדר סרטים והיה שם כלב ענק, ואז לא יודעת מה עשיתי אבל לאט לאט עובר הזמן, ולמרות שאני לא מוזמנת לחתונה נשארתי לעזור בהכנות, עזרתי לבחור את הצבע של הגבות של הכלה שאותן יצרו לה. ואז נפל משהו וכבר הייתי לבושה בבגדים יפים ובזנן שאני מחפשת הלשון של חברה שלי נדבקה לי לעין שמאל והיה רגע אינטימי ומביך בנינו. ואז קמנו וצחקנו על זה - והתחילו להגיע אנשים מהעבר שלי לחתונה והייתי בחוץ עם עוד כמה חברים מהעבר והתחילו זיקוקים, ואני מדברת עם כולם ואומרת שלום, מפלרטטת פה ושם. החברה סיפרה לכולם את הקטע עם הלשון שלה בעין שלי וכולם צחקו, ובצד שוכב על הדשא ראיתי את היזיז שלי לשעבר, באתי להגיד לו שלום ופשוט התחלנו להתחרמן והוא דחף לי אצבעות, ואני מרגישה את הביצים שלו ומלקקת אותן, ואני אומרת לו שלא כדאי שנמשיך כאן כי אחרת מלא אנשים שאנחנו מכירים יראו אותנו שוכבים. והחלטנו שנלך מאחורי הביניין בשביל ל'קיים יחסי מין. ואז אני רואה חברים שלו שבאותו מצב כמו שלנו גם מתכננים ללכת לשם אז אמרתי לו שיעצור בעדם. ושאחזור עוד כמה דקות ואז חזרתי לאמא ולחברה שלי והלכנו לגלידה ופגשנו את אחיה בדרך, אחיה מפורסם לייט והוא רצה לעשות קלטת שלו שהוא עושה אתגרים וכל מיני כאלה הוא הצליח לעשות קלטת יפה מאוד, ואז מישהו שהיה איתנו ביאס את כולנו ואמר שיש תקלות בעידן שלנו ושאי אפשר לסמוך על טכנולוגיה. בכל מקרה האח שלח את הקלטת והיינו בטוחים שהוא הולך לזכות במלא כסף, אז הוא אמר להגיד לכל הישראלים שנמצאים באיזור, שהם יכולים לקחת כל מה שהם רוצים כי הוא משלם. ואז כשיצאנו החוצה ראינו את כל הישראלים גונים קירות, ואת הרחוב, ושערי קשתות כאלה ופשוט הכל. ובסוף הסתבר שהאח לא זכה בכסף.