להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים של חברה

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


אמא שלי שנפטרה מתעוררתפתאום בבית החולים. היא

אמא שלי שנפטרה מתעוררתפתאום בבית החולים. היא רואה אותי עם שקיות וחושבת שקניתי דברים וכועסת עלי שבזבזתי כסף. היא הולכת לדבר עם אבא שלי חצר בית החולים. יורד גשם ומפסיק. אני מאבדת את השקית ומסבירה לה שזה לא קניות אלא נעלי בית. אני מנסה להסביר לה שהיא הייתה בחוסר הכרה הרבה זמן.ההורים שלי יושבים יחד ואז אחותי באה ומחפשת מטריה של חברה שלה שתלויות על עץ.

אמא שלי שנפטרה מתעוררת בבית חולים וכועסת

אמא שלי שנפטרה מתעוררת בבית חולים וכועסת עלי שאני מבזבזת כסף יורד גשם ומפסיק אבא שלי יושב לדבר איתה. אני מאבדת שקית עם נעלי בית. ואני מנסה להסביר לאמא מה קרה לה שהיא נפטרה.אחותי מחפשת מטריה של חברה שלה.

חלמתי שאני בטיול בחו"ל - לקראת סיומו,

חלמתי שאני בטיול בחו"ל - לקראת סיומו, שם אני מגיעה למקום חדש ומדינה חדשה, באיזור אני רואה גשר עם פרחים עליו ושדות משני צידיו עם פרחים - על הגשר מתהלכים אנשים אולי ויאטנמים עם כובע קש, באחד מצידי הגשר אני יודעת שיש שם בית עם אנשים מישראל. אני הולכת בעיר עם מישהו (לא זוכרת מי) ורואה מדרגות, על המדרגות יושבת חברה שלי מצרפת ואמא שלה. אנחנו ניגשים להגיד שלום - האימא מספרת לנו על תוכניותיה ללכת עם חברה שלי לחנות גלידה ששם יש גלידה שלא נגמר לה הטעם במשך שעות היא לא נמסה. קבענו שנצטרף אליהם - ואז נכנסו לאיזה מקום ומסתבר שזה בית של מישהי מהשכבה שלי ושהיא עושה שם חתונה (פעם היינו חברות - כיום לא) נשארתי שם עם האנשים שהיו ועזרתי בהכנות לחתונה בכיף ואהבה גדולה והתרגשות. בהתחלה ישבתי שם בחדר סרטים והיה שם כלב ענק, ואז לא יודעת מה עשיתי אבל לאט לאט עובר הזמן, ולמרות שאני לא מוזמנת לחתונה נשארתי לעזור בהכנות, עזרתי לבחור את הצבע של הגבות של הכלה שאותן יצרו לה. ואז נפל משהו וכבר הייתי לבושה בבגדים יפים ובזנן שאני מחפשת הלשון של חברה שלי נדבקה לי לעין שמאל והיה רגע אינטימי ומביך בנינו. ואז קמנו וצחקנו על זה - והתחילו להגיע אנשים מהעבר שלי לחתונה והייתי בחוץ עם עוד כמה חברים מהעבר והתחילו זיקוקים, ואני מדברת עם כולם ואומרת שלום, מפלרטטת פה ושם. החברה סיפרה לכולם את הקטע עם הלשון שלה בעין שלי וכולם צחקו, ובצד שוכב על הדשא ראיתי את היזיז שלי לשעבר, באתי להגיד לו שלום ופשוט התחלנו להתחרמן והוא דחף לי אצבעות, ואני מרגישה את הביצים שלו ומלקקת אותן, ואני אומרת לו שלא כדאי שנמשיך כאן כי אחרת מלא אנשים שאנחנו מכירים יראו אותנו שוכבים. והחלטנו שנלך מאחורי הביניין בשביל ל'קיים יחסי מין. ואז אני רואה חברים שלו שבאותו מצב כמו שלנו גם מתכננים ללכת לשם אז אמרתי לו שיעצור בעדם. ושאחזור עוד כמה דקות ואז חזרתי לאמא ולחברה שלי והלכנו לגלידה ופגשנו את אחיה בדרך, אחיה מפורסם לייט והוא רצה לעשות קלטת שלו שהוא עושה אתגרים וכל מיני כאלה הוא הצליח לעשות קלטת יפה מאוד, ואז מישהו שהיה איתנו ביאס את כולנו ואמר שיש תקלות בעידן שלנו ושאי אפשר לסמוך על טכנולוגיה. בכל מקרה האח שלח את הקלטת והיינו בטוחים שהוא הולך לזכות במלא כסף, אז הוא אמר להגיד לכל הישראלים שנמצאים באיזור, שהם יכולים לקחת כל מה שהם רוצים כי הוא משלם. ואז כשיצאנו החוצה ראינו את כל הישראלים גונים קירות, ואת הרחוב, ושערי קשתות כאלה ופשוט הכל. ובסוף הסתבר שהאח לא זכה בכסף.

ראיתי אותו במסיבת יום הולדת של חברה

ראיתי אותו במסיבת יום הולדת של חברה , (שהוא אפילו לא מכיר ואני אפילו לא ממש בקשר איתה ), והוא אמר לאנשים אחרים טוב אני זז מכאן , נתן כיף למישהו לידי, חיבק מישהי לידי, וכאילו התעלם מהקיום שלי והלב שלי נעצר והנשימות שלי נהיו כבדות, וקראתי בשם שלו והוא המשיך לחייך וללכת כאילו בכלל לא שם לב שאני שם , וראיתי אותו לאט לאט יוצא מהדלת , החלטתי לרדוף אחריו ורצתי לכיוון שלו ויצאתי מהדלת וראיתי אותו שם , אמרתי לו איך אתה לא מתבייש, חתיכת חוצפן . והוא אמר לי אני חוצפן ? את זו שלא מניחה לי . אמרתי לו מה זה היה בשבילך ? הלילה הזה ? הוא אמר לי טעות . והמשכנו לריב והוא המשיך להגיד כל כך הרבה דברים שהוא לא אהב בקשר שלנו , דברים שמעולם לא שמעתי ממנו . ואמר שהשיחה הסתיימה והוא לא רוצה איתי קשר יותר.