להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים שם

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי שבעלי נפרד ממני. בחלום בעלי התחלה

חלמתי שבעלי נפרד ממני. בחלום בעלי התחלה תא אומר לי למה ואז בסוף הוא אומר לי שהוא הכיר מישהי אחרת. בחלום הוא מתאר אותה כחברה של (שם של מישהי שאנחנו אפילו לא מכירים)

אני והילית ידידה שלי התקבלנו להצגה, ההצגה

אני והילית ידידה שלי התקבלנו להצגה, ההצגה היתה בסבב השלישי, וקיבלנו שם חדר משלנו, הדלת הייתה מלאה בחוטים והיה קשה להכנס, אני זוכר שאני לא עברתי על הטקסטים, הצבע ירוק מאוד בלט. לאחר מכן אני מוצא את עצמי במעיין מים, ובית נטוש ליד, עם אווירה מאוד משחררת וחופשיה ולאחר מכן אני רואה גם את הילית ואבא שלי ואת הרכב השחור שלו. אחרי זה הלכנו ברחוב בלי הילית והיינו צריכים לחשוב מאיזה רחוב לחזור, אבא שלי אמר לי לחזור מהרחוב השני ולא חזרנו משם, ואז קפץ עלי דתי מאחד הפחים עם מכשיר מחשמל מוזר וחוטף אותי, חפשתי בטיקטוק אם זה דבר מוכר והופיע שם סרטון של 2 אנשים שהתחשמלו כמוני. אני זוכר שהמתגים בחדר היו נורא מבלבלים. והיו שם שני מאווררים גדולים. ההצגה הייתה מנוהלת ע"י נטע, מדריכה שלנו. היה לה שם מוזר שאני לא מצליח לזכור.

חלמתי שהייתי בבית הקודם שלי לפני שעברתי

חלמתי שהייתי בבית הקודם שלי לפני שעברתי והיה לי ריב עם המשפחה שלי והם אמרו לי דברים נוראיים וזה כאב כל כך וכבר הייתי במצב לא טוב ישר רצתי לחלון וקפצתי למותי המשפחה שלי רצה ישר אחרי בבהלה וכל השכנים יצאו גם אמא שלי בדיוק הייתה במקלחת ורצה ישר אחריהם כולם ירדו וראו את גופתי שרואה שם ללא חיים אמא שלי המשיכה לשאול מי זה הילד הזה בהכחשה למרות שידעה שזאת אני שלקחו אותי לבית חולים מישהו אמר לאמא שלי שאולי היא בהיריון כי היא איבדה ילד בישביל ללדת עוד אחד אמא שלי רצה לבדוק את זה וזה יצא שלילי וכולם שחכו ממני בסוף והתקדמו