להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים שם

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


חלמתי שאני נכנסת לבית שלי עם מישהי

חלמתי שאני נכנסת לבית שלי עם מישהי שעובדת איתי ושמענו רעש צליל כמו מנגינה וגילינו שזה נחש ענק עם שיער צבעוני מסביב לצוואר יצאנו וקראנו לבעלי וכשהוא נכנס לא היה שם כלום כשיצאנו ראינו את הנחש על איזו גבעה נחש יפהפיה התעוררתי וזה היה בחמש בבוקר

חלמתי שאני קמה בבית שלא שלי, מה

חלמתי שאני קמה בבית שלא שלי, מה שהתברר אחר כך הבית של בת דודה שלי. ומהרגע שקמתי הכל התחיל להיות מוזר כל הבית היה מלא באנשים, בני דודים שלי , אחים של אמא שלי. ומשום מה היו כמה כאלה שלא קשורים , כמו 2 בני דודים של חברה שלי.( אחד אני מכירה טוב ועל השני הייתי דלוקה לפני הרבה שנים אבל אחנו לא באמת מכירים) קראתי להם והם נעלמו חיפשתי אותם בבית, שהיה קטן ולפעמים גדול. ניסתי להבין מה קורה אז רציתי להכין קפה כדי להתעורר אבל משום מה , כל פעם שניסיתי משהו אחר הסיח את דעתי . פתאום אכלתי או עזרתי להם לאט לאט שמתי לב שהבית מתרוקן . ושמשום מה כל מי ששם הורס אותו כי בת דודה לי עוברת דירה. כל הניסיונית להכין קפה נכשלו דיברתי איתה על המעבר ועל החששות והיא שתיפה אותי בהם . וזה כל מה שזכור לי

שהגרוש שלי טהילדים הלכו לשבת ואני קולטת

שהגרוש שלי טהילדים הלכו לשבת ואני קולטת שאני לבד. ולוקחת מחברה חלה ומכינה שם דג ונפלה החלה לרוטב של הדג. והגרוש מתקשר ומבקש שאבוא איליו. ואני אומרת לו בצער שאני לא הכנתי כלום . והיתי בצער והוא נדהם ולוחץ שאבוא. ובמציאות אני נשואה למישהו אחר.והיתי בצער שהשאירו אותי לבד

שהגרוש שלי טהילדים הלכו לשבת ואני קולטת

שהגרוש שלי טהילדים הלכו לשבת ואני קולטת שאני לבד. ולוקחת מחברה חלה ומכינה שם דג ונפלה החלה לרוטב של הדג. והגרוש מתקשר ומבקש שאבוא איליו. ואני אומרת לו בצער שאני לא הכנתי כלום . והיתי בצער והוא נדהם ולוחץ שאבוא. ובמציאות אני נשואה למישהו אחר.

אני מצטער לשים את זה באינטרנט אבל

אני מצטער לשים את זה באינטרנט אבל אין לי ברירה. האם מעולם לא האמנתי בקסמי אהבה או כישופים עד שפגשתי את הקוסם ההוא כשביקרתי את חברתי ב- isreal לפסגה עסקית השנה. אני פוגש אדם בשם ד"ר ALABA היה ממש עוצמתי, והוא יכול היה לעזור בכישופים שיחזירו את האבודים, מאהבים וכסף קסם, קסמים או קסמים לצורך עבודה טובה או אושר. אני שמח עכשיו. אני מעידה כי הגבר שרציתי להתחתן עזב אותי 5 שבועות לפני החתונה וחיי התהפכו כי מערכת היחסים שלנו נמשכה 3 שנים. באמת אהבתי אותו, אבל אמו הייתה נגדנו ולא הייתה לה עבודה בתשלום טוב. כשפגשתי את הקוסם הזה, סיפרתי לו מה קרה והסברתי לו את המצב. בהתחלה הייתי מהססת וחשדנית, אבל פשוט ניסיתי. ובתוך יומיים, כשחזרתי לגרמניה, חבר (כיום בעל) התקשר אליי והגיע אלי והתנצלתי שהכל הוסדר עם אמו ומשפחתו וקיבל ראיון עבודה חדש להתחתן. לא האמנתי כי ד"ר ALABA פשוט שאלה את שמי ושם חברתי וכל מה שרציתי. ובכן, עכשיו אנחנו נשואים באושר ומצפים לתינוק הקטן שלנו וגם לבעלי יש עבודה חדשה וחיינו השתפרו הרבה יותר. הדואר האלקטרוני שלו הוא: עכשיו אנחנו נשואים באושר ומצפים לתינוק הקטן שלנו וגם לבעלי יש עבודה חדשה וחיינו הפכו הרבה יותר טובים. הדואר האלקטרוני שלו הוא: עכשיו אנחנו נשואים באושר ומצפים לתינוק הקטן שלנו וגם לבעלי יש עבודה חדשה וחיינו הפכו הרבה יותר טובים. הדואר האלקטרוני שלו הוא: dralaba3000@gmail.com אתה יכול גם להעביר לו WhatsApp בכתובת +2349039885856.

חלמתי על זה שאני אמא,אבא ואח שלי

חלמתי על זה שאני אמא,אבא ואח שלי הולכים לסרט. בשלב מסוים אח שלי מעצבן אותי אז אני רודפת אחריו אבל סולחת לו בסוף המרדף. שאנחנו חוזרים אני רואה שחילקו לנו תפוחים עם צפוי לבן,אני לוקחת ביס מהתפוח ואז כזה אישה קרפית אומרת שצריך לבדוק אם אני יכולה לאכול את התפוח כי יש שם חומר מסוכן לחלק מהאנשים,שאני מסתכלת על שידה אני רואה סכינים, מחטים ומספרים- אני נלחצת (בעיקר בגלל המחטים) כי אני מפחדת מהם,אז אני בורחת והאישה רודפת אחרי -אני יורקת את התפוח מהפה שלי- ואני מתחבאת מאוחרי מכונית אבל היא מוצאת אותי. כאן אני מתעוררת.

הייתי ביד ושם בטיול עם הכיתה שלי

הייתי ביד ושם בטיול עם הכיתה שלי והיה שם כלב(בחיים לא הייתי ביד ושם זכרתי את זה כמו הבית הלבן ואמצע הסנטרל פארק וזכרתי שזה היה בירושלים)

חלמתי שאני מטיילת במשביר ומקבלת מסיכה מבד

חלמתי שאני מטיילת במשביר ומקבלת מסיכה מבד בצבע לבן מחברה שתופרת שםבהמשך:אני הולכת ומחפשת שקית כדי לשים את המסיכה ולוקחת שקית שהייתה מונחת שם.ומתברר לי שיש בשקית כל מינח דברים ואני מנסה לראות ומותיאה חזיה לבנה.ואז מגיעה מישהי שמחזיקה אותי בשתי היידים ןמודיעה לי שאני גנבתי ואני מצידי התחלתי לבכות בקולי קולות.