להבין את החלום Logo

תפריט כפתור

מה הפירוש בחלום של

עינים אדומות

עינים אדומות בחלום מסמלות שאתם מנסים להגשים חלום או להגיע למקום מסויים ואינכם מצליחים ואתם מנסים ומנסים, מתאמצים אך בכל זאת לא מצליחים להגיע למקום זה.

> חלומות נוספים המכילים 'עינים אדומות'

זעתר

זעתר הינו טבלין נפוץ וטעים שמקורו במזרח התיכון. לחלום על זעתר בחלום ולראות זעתר או לטבל מאכל בזעתר בחלום מסמל כי אתם מעוניינים להכניס קצת טעם בחיים. לאו דווקא במובן המילולי אלא, הפרתקאה חדשה, משמעות בעבודה בלימודים או בקשר זוגי.

> חלומות נוספים המכילים 'זעתר'

טיפולי פוריות

לחלום על טיפולי פוריות - לעיתים החלום הינו פשט ולא דרש ותוכנו כמשמעו וטיפולי הפוריות בחלום אמנם לא מעידים כי החולמת אכן צריכה טיפולי פוריות אך ייתכן כי את מנסה להגיע למקומות מסויימים, אם בחיים האישיים, הזוגיים או אפילו בעבודה או בלימודים ואת אינך מצליחה ואת מרגישה כי את צריכה עזרה כל שהיא כדי להגשים את חלומך, אם ממש ברצון להוליד ילדים ואם מחשבה על איך להצליח להגשים חלומות.

> חלומות נוספים המכילים 'טיפולי פוריות'

גחלים

לראות גחלים לוחשים בחלום זה חלום על הרס הכולל בתוכו התחלה חדשה. הגחלים שעדיין לא כבו (לשמור על הגחלת) יכולים לגדול, להאיר ולחמם אבך הגחלים גם מסמלים שריפה וחורבן. לפי האמונה הרווחת הגחלים בחלום מסמלים התחלה חדשה.

> חלומות נוספים המכילים 'גחלים'

בוטנים

לראות בוטנים בחלום זה סימן למישהו עני שנעשה עשיר. הבוטנים נחשבים מאכל של עניים אך אם זאת, יש הרבה מהם, והם מזינים ובריאים. לחלום על בוטנים זה סימן להצלחה כספית, רווח, להנות מפרי עמלך אך בצורה של עבודה קשה.

> חלומות נוספים המכילים 'בוטנים'

אלפקה

למרות שאלפקה אינה חיה ישראלית נפוצה בארץ בכל זאת ישנם הרבה חלומות על אלפקה. האלפקה היא חיה שקצת מזכירה גמל ולחלום על אלפקה מסמל שיש משהו מאוד ברור וחשוב שקשור אלינו אבל אנחנו לא מודעים אליו ולא רואים אותו.

> חלומות נוספים המכילים 'אלפקה'

תלוש משכורת

לחלום על תלוש משכורת זה חלום על כך שאנחנו עומדים לתת את הדין על מעשים שעשינו. לטובה ולרעה. בסוף כל שבת יש מוצאי שבת ואי אפשר לברוח מעיניו של בורא עולם ובסופו של דבר בכל מקום יש שכר ועונש.

> חלומות נוספים המכילים 'תלוש משכורת'

נקרע לי המכנס

לחלום שנקרע לכם המכנס, או המכנסיים נקרעים זה חלום שמסמל על עצב ועל צער גדול ועמוק שעלול להגיע. אתם שבויים במשהו שהיה בעבר ולא מסוגלים למרות שאתם מעוניינים להתנתק ממנו.

> חלומות נוספים המכילים 'נקרע לי המכנס'

שמנה

לחלום על שמנה, לראות אישה שמנה, או לחלום בעצמך שאת הינך שמנה יכול להתפרש בכמה אופנים. על פי האמונה הרווחת לחלום על משהו שמן, כמו חלומו של פרעה אותו פיענח יוסף על פרות שמנות. השומן מבשר לנו בשורות טובות. עודף. הצלחה רווח כספי. כאשר רואים מישהי שמנה בחלום זה אומר שיש לנו זמנים טובים, השאלה לאיזה כיוון הם ילכו. על פי פענות עממי יותר, לחלום על שמנה יכול להראות ולסמן לנו את החשש מזקנה או את איך אנחנו נתפסים בעיניי הבריות. האם אנחנו יפים, שומרים על עצמנו ומה חושבים עלינו אחרים.

> חלומות נוספים המכילים 'שמנה'

מלובביץ

לחלום על הרב מנחם מלובביץ זה חלום טוב. כל פעם שאנחנו חולים על רב גדול זה סימן שמישהו חושב עלינו ומכווין אותנו לקראת מעשים טובים, רווח והצלחה. הרב הינו פוסק גדול בתורה ובחלום הוא נגלה אלינו להביא לנו בשורות. אנחנו איננו יהודים גלותיים יותר, אנחנו עכשיו בארץ ישראל, מחכים לימות באית המשיח בקרוב בימנו. אמן.

> חלומות נוספים המכילים 'מלובביץ'

הרב מנחם

לחלום על הרב מנחם זה חלום טוב. כל פעם שאנחנו חולים על רב גדול זה סימן שמישהו חושב עלינו ומכווין אותנו לקראת מעשים טובים, רווח והצלחה.

> חלומות נוספים המכילים 'הרב מנחם'

בצק

בצק מחלום מסמל יציבות, אנחנו מחפשים משהו מוצק להאחז בו שגם זן ומפרנס אותנו. הבצד שבחלום הוא סמל לבית ולתקווה. לגבר ולפעמים לאישה לחלום על בזק עבה יכול לסמל סקס וזוגיות ורצון לדיני אישות.

> חלומות נוספים המכילים 'בצק'

יונים

יונים בחלום יכולות לסמן כמה דברים. יומים יפות לבנות וצחורות בחלום מסמלות אהבה,קשר זוגי, פריחה ולבלוב. יונים אפורות או שחורות בחלום נקראות גם עכברושים מעופפים והן מלאות מחלות ומזיקים ופשפשים ומסמלים דבר רע שעלול לקרות.

> חלומות נוספים המכילים 'יונים'

תאריך

לחלום על תאריך מסויים וממש לראות את התאריך. כלומר יום החתונה, או יום ואירוע היסטורי או אפילו סתם תאריך כמו כ"ה בכסלו או 22 בדצמבר. כאשר חלום הוא על תאריך ספציפי זה סימן שאנחנו מצפים למשהו מיוחד שיקרה בתאריך הנ"ל.

> חלומות נוספים המכילים 'תאריך'

חוזרת בתשובה

חזרה בתשובה הינו חלום נשגב. חלום של ספרה עליונה ומהווה את הצעד הראשון בדרך הנכונה. לחלום שאת חוזרת בתשובה או שאתה חוזר בתשובה יכול להראות דברים רבים על החולם אך בעיקר שהגיע לבגרות ומוכן ומוכנה להיכנס תחת עול מצוות ואכן לעשות את כל שנדרש. זה חלום המחבר את החולמים עם המקום ופותח שערים להצלחה והגשמה אישית ורוחנית.

> חלומות נוספים המכילים 'חוזרת בתשובה'

משטרה

לחלום על משטרה יכולות להיות מגוון רחב של משמעויות, לרוב בהתאם להקשר ולטון הרגשי של החלום עצמו. הנה כמה פרשנויות נפוצות: 1. סמכות וסדר: המשטרה מסמלת סמכות וסדר, כך שחלום עליהם עשוי לשקף את הרגשות שלך כלפי דמויות סמכות או חוקים חברתיים. יכול להיות שאתה מנווט שלב בחיים הדורש הקפדה על כללים ונהלים, או שאתה מחפש הדרכה ותמיכה מאחרים. 2. בטיחות והגנה: המשטרה מייצגת גם בטיחות והגנה, כך שחלום עליהן עשוי לאותת על רצון לביטחון ולהרגיש מוגן. אולי אתה עובר תקופה לחוצה או לא בטוחה, והחלום של המשטרה מספק תחושת נוחות ובטיחות. 3. אשמה וחרטה: לפעמים, המשטרה מייצגת אשמה וחרטה, כך שחלום עליהם עשוי להעיד על רגשות אשמה לגבי משהו או פחד להיענש. אולי עשית משהו שנוגד את המוסר האישי שלך, או שאתה יכול להיות מודאג מהתמודדות עם אתגר קרוב. 4. צמיחה אישית והשתקפות עצמית: במקרים מסוימים, המשטרה מייצגת צמיחה אישית והשתקפות עצמית, כך שחלום עליהם עשוי לסמל שלב של התבוננות פנימית שאתה עובר. אולי אתה מתמודד עם טראומות עבר, או שאתה מנסה להתגבר על חולשות אישיות. 5. קונוטציות תרבותיות: בתרבויות מסוימות, למשטרה יש משמעויות שונות. לדוגמה, במדינות מסוימות ניתן לראות בהם סמלים של שחיתות ודיכוי. לכן, לחלום על משטרה בתרבויות אלה עשויות להיות פרשנויות שונות

> חלומות נוספים המכילים 'משטרה'

נועה קירל

לנער מתבגר לחלום על נעה קירל זה פירוש פשוט מאוד

> חלומות נוספים המכילים 'נועה קירל'

גלישה בים

לחלום על גלישה בים מסמל דברים טובים. הים מסמל את הרגשות שלנו בחלום. כאשר אנחנו גולשים על הגלים בחלום או גולסים בים זה סימן שאנחנו מסוגלים להתמודד ולהנות מהרגשות שלנו מההחלטות שלנו ומהמאווים שלנו.

> חלומות נוספים המכילים 'גלישה בים'

צנוברים בתוך אנצטרובל

צנוברים בתוך אצטרובל בחלום מסמלים את הפריון הנשי והעובדה שאנחנו מוכנים למצוות פרו ורבו ומלאו את הארץ. כמו השחלות והביציות הנשיות כך הצנוברים מסמלים פריון גברי ונשי וכאשר הם בחלום בתוך אצטרובל מסמלים את הפריחה והמעבר לבגרות.

> חלומות נוספים המכילים 'צנוברים בתוך אנצטרובל'

צנוברים

לחלום על צנוברים זה סימן להצלחה שאותה אנחנו יכולים לחלוק. גרגרי הצנובר מסמלים התחלה, רווח הצלחה ופרנסה אותו אנחנו חולקים עם האחר. הצנוברים בחלום הם כמו הדובדבן שבעוגה רק ברמה ארצית יותר. הם מסמלים און גברי אך גם פוריות נשית.

> חלומות נוספים המכילים 'צנוברים'