להבין את החלום Logo

פענוח חלום אנושי

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

דנית לווקינד - מפרשת חלומות עם הבנה מיסטיקנית עמוקה
דנית לווקינד - מפרשת חלומות עם הבנה מיסטיקנית עמוקה


אנא מלאו את הפרטים הבאים בטופס פיענוח החלומות שלנו. אין צורך למלא את כל הפרטים מלבד כמובן האימייל לחזרה ואת תיאור החלום. פרטים אלו יעזורו למפענחים האנושיים שלנו לפענח את החלום שלכם ולפרש אותו על הדרך הטובה ביותר.
- חובה מעל 18
*


* ניתן יהיה ללחוץ על הכפתור לאחר מילוי הפרטים בטופס

חלומות אחרונים באתר

אנחנו צריכים לנסוע וקוני מגיע עם כלוב

אנחנו צריכים לנסוע וקוני מגיע עם כלוב ובו שני חתולים -גורים אך לא קטנים בינוניים. ואנחנו ממהרים קוני מכניס אותם לשירותים (בכלוב) וגל בדיוק מצטרפת אלינו היא צריכה לשירותים ואני מסבירה שתלך לשרותיי אורחים ולא איפה שהחתולים והיא שואלת למה אבא הביא אותם ואני לא יודעת את התשובה

בא אלי תינוק שמנמן ורך ומתוק ומרים

בא אלי תינוק שמנמן ורך ומתוק ומרים את זרועותיו שאקח אותו ואני מתכופפת אליו מפחדת על הגב ומנסה להרים אותו בזהירות והוא כמו שק קמח שמתפזר בין הידיים כאילו אין לו שרירים משתטח על הרצפה ושוב אני אוספת אותו אלי ומצליחה להרים אותו והולכת והוא בזרועותיי בתחושת ניצחון יד אחת מחזיקה אותו ויד שנייה מגנה עליו שלא יישמט מאחיזתי כי הוא לא נאחז בי.

בא אלי פעוט שמנמן ורך ומתוק ומרים

בא אלי פעוט שמנמן ורך ומתוק ומרים את ידיו שאקח אותו ואני מתכופפת אליו מפחדת על הגב ומנסה להרים אותו בזהירות והוא כמו שק קמח שמתפזר בין הידיים כאילו אין לו שרירים משתטח על הרצפה ושוב אני אוספת אותו אלי ומצליחה להרים אותו והולכת כשהוא בזרועותיי בתחושת ניצחון יד אחת מחזיקה אותו ויד שנייה מגנה עליו שלא יישמט מאחיזתי כי הוא לא נאחז בי.


> חלומות נוספים