להבין את החלום Logo

מה הפירוש בחלום של חול

תפריט כפתור

מה הפירוש של חול בחלום, מה אומר חול בחלום?

חול

לפי תודעה רוחנית ייתכן ויש לחשוף משהו טמון או להיפטר ממשהו מטריד.

> חלומות נוספים המכילים 'חול'

חלומות על חול

חרקים במיטה. אני שוכב במיטה ומגלה זוחל

חרקים במיטה. אני שוכב במיטה ומגלה זוחל קטן באורך של כ-8 ס"מ ספק נדל, אני מעט נלחץ ומנסה לסלק, ואז שם לב לעוד אחד ועוד אחד מרים את הכרית ומגלה שיש עוד, בערך 20 באורכים שונים, וזה מעט מלחיץ מנסה להוריד אותם. בשלב מסויים זה מרגיש לי לא הגיוני, ומבין שאני חולם ותוך כדי שהם כביכול עדיין במיטה אני חוזר להירדם והם לאט לאט נעלמים. ולא ברור לי אם ההבנה קרתה תוך כדי חלימה או שהתעוררתי, והבנתי וחזרתי לישון.

פרושים נוספים לחלום עם חול

תת ימי

הים בחלומות מסמל את הרגשות שלנו בחיים. לחלום על עולם תת ימי או בכלל לראות את מתחת הים בחלום (לעיתים צלילה בחלום) מסמל לנו את עולם הרגשות הפנימיים הנסתרים של החולם ונסה להעביר אלינו מסר שמסביר למה דברים קורים - לרוב בחלום על עולם תת ימי אנחנו בעצם מנסים להבין את המניעים הנסתרים של הרגשות שלנו בנסיון להבין את עולמינו הפנימי לפרש את מעשינו ואת ריגשותינו למה אנחנו מרגישים דווקא כך או אחרת.

> חלומות נוספים המכילים 'תת ימי'

דבק

דבק בחלום. לפי האמונה הרווחת דברים רעים שנאמרו עלינו מאחורי גבנו. הדבר נדבק ולא יורד כמו הוצאת דיבה ושם רע שנמצא על אדם. הדבק מסמל דברים שאנחנו רוצים להוריד מעלינו להפתר מהם ושלא יציקו לנו יותר בכלל. לרוב הדבק יכול לסמל קשר לא בריא שבו אנחנו נמצאים, עם בן או בת זוג או עם מישהו קרוב אחר כמו חבר או בן משפחה ואפילו מורה. אנחנו מעוניינים להפסיק את הקשר הזה והדבק לא מפסיק ולא יורד בחלום כאשר אנחנו לא רוצים אותו יותר. לרוב חלומות על דבר מנסים לסמל לחולם שהוא או היא צריכים לעשות שינוי כי אחרת דברים נמשכים קצת מעבר לזמן הנכון והיו אמורים להסתיים כבר.

> חלומות נוספים המכילים 'דבק'

מטביע

לחלום שמישהו או מישהי מנסה להטביע אתכם זזה חלום על חוסר יכולת להתמודד והחלום מנסה לומר לנו שיש יותר מידי דברים שעליכם לתת את הדעת עליהם ודורשים ממכם תשומת לב. החולם מבין שאינו יכול להתמודד עם כל הדברים, ייתכן שאלו דברים של יום יום, כמו עבודה לימודים או סידורים אך סביר יותא להניח שמדובר בדברים רגשיים ועומס רגשות אשר מציף אותנו בייכולת שלנו להתמודד עם האדם שמנסה להטביע אותנו ואנחנו לא יודעים בחלום וגם במציאות כיצד להתמודד עם העומס הרגשי אשר מציף אותנו.

> חלומות נוספים המכילים 'מטביע'

> חיפוש סמלים בחלום עם חול