להבין את החלום Logo

חלומות אחרונים מכילים הכי טובה

תפריט כפתור

החלומות הכי ניצפים

אוסף חלומות - חיפוש חלומות

חלומות שהוזנו לתוך מאגר החלומות - ניתן לחפש חלומות המכילים סמלים שונים ולקרוא את פתרון החלום


ילדה מהיסודי שלא אהבתי בכלל באה לי

ילדה מהיסודי שלא אהבתי בכלל באה לי בחלום. החברה הכי טובה שלי לא באה לבית ספר. אותה ילדה שכבר בבית ספר אחר(אני בחטיבה) באמיתי חלמתי שהיא באותה כיתה איתי,היא התיישבה לידי, נגסה לי בירקות שהבאתי אבל לא אכלה הכל בטענה שיש הרבה קלוריות, התכנות לחנות ספורט לקנות משהו אך יצאנו בידיים ריקות, בשיעור מתמטיקה אותה ילדה שאלה את המורה למתמטיקה למה היא קנתה לי ברד, המורה אמרה שלי מגיע, אני זוכרת שבחלום רציתי לבפר לחברות שלי על מה עבר עלי בבית ספר אך ראיתי כמו חזון חזק שהילדה הזאת שתלה לי משהו בטלפון אז לא סיפרתי, ובכך החלום הסתיים.

חלמתי שחברה הכי טובה שלי אמילי ואני

חלמתי שחברה הכי טובה שלי אמילי ואני מדברות והכל עד שאני מעלה את הנושא על זה שהיא מעדיפה עדן ובילן מאשר אותי אפילו כשהיא באה עליי ממש כיף לנו והיא אמרה שהן יותר כיפיות ממני ואני משעממת ושאלתי אם היא רוצה שאני אהיה חברה שלה והיא אמרה לא והיא התחילה פשוט להעליב אותי ולפגוע בי ואז אני התחלתי לבכות והיא פשוט חייכה כשהיא ראתה אותי בוכה ואז היא התחילה לדקור אותי עם קיסם בסופו של דבר השלמנו אבל אני באותו רגעים לא סמכתי עלייה כבר.

ילד שאני בריב איתו ניסה לגעת בי

ילד שאני בריב איתו ניסה לגעת בי בחלום עם החברה הכי טובה שלי וכל שנייה אמרתי לו להפסיק והוא הפסיק ואז ניסה שוב ואמר לי לגלח את הרגליים בשבילו