להבין את החלום Logo

מה הפירוש בחלום של אישה

תפריט כפתור

מה הפירוש של אישה בחלום, מה אומר אישה בחלום?

אישה

בחורה או אישה מסמלות את אמא אדמה, את ההתחדשות והצמיחה את מחזור החיים ואת הכח לתת חיים. לידה וחיים. אישה היא מקור הכוח ועוצמה. גבר צעיר החולם על בחורה, פשוטו כמשמעו. בחורה רעה בחלום לפי האמונה הרווחת שטן. בחורה טובה בחלום, מלאך המאיר את דרכו.

> חלומות נוספים המכילים 'אישה'

חלומות על אישה

פרושים נוספים לחלום עם אישה

שדה התעופה

לחלום על שדה התעופה זה חלום המסל על בריחה ועל חרדת ביצוע. מטוסים שונים שיוצאים בחלום מסמלים אכזבות ומקומות שאליהם היינו יכולים להגיע במקרים שונים בזמנים אחרים בחיים אחרים. לראות מטוס גדול ממריא מסמל כח גברי ורצון לכבוש ולנוע גם לאישה לחלום על שדה התעופה שה חלום שמראה על רצון לזוז ולהתקדם. חלומות נוספים שונים על שדות ועל מטוסים ממריאים ונוחתים יכולים לסמל רצון למפגש בין אנשים שלא התראינו איתם זה זמן רב ולחבר בין חברים ומשפחה.

> חלומות נוספים המכילים 'שדה התעופה'

אשכולית

אשכולית בחלום הוא פרי עסיסי גדול עגול ומלא המסמל תאווה ופריון. האשכולית עגולה כשדיה של אישה טעימה ונוטפת מור ועסיס. לאכול אשכולית ולנגוס בה בחלום הכוונה ליהנות מתאווה בריאה וקשר זוגי גשמי בריא או רצון וכמיהה לאהבה ורצון לחיבור גם פיזי וגם רוחני בין אדם לאישה או בין אישה לאישה.

> חלומות נוספים המכילים 'אשכולית'

שגברים מנסים לפגוע

לאישה לחלום שגברים מנסים לפגוע בה, הוא חלום שכיח ביותר שחוזר על עצמו בצורות רבות. לפי האמונה הרווחת, אין מה לדאוג ספציפית מחלום כזה, זה לא אומר שאכן הבחורה החולמת מעוניינת שיפגעו בה, או שהיא חושבת באמת שמישהו יפגע בה או חוששת באופן ישיר מפגיעה. חלום כזה מראה על צורך בהגשמה פיזית, צורך למין, סקס ומימוש עצמי. אמנם החולמת חולמת על כמה גברים אך בעצם משתוקקת לזוגיות אמיתית וכן להגשמת מאוויים פנימיים מיניים אך לאו דווקא בצורה אלימה.

> חלומות נוספים המכילים 'שגברים מנסים לפגוע'

> חיפוש סמלים בחלום עם אישה