להבין את החלום Logo

מה הפירוש בחלום של בריכה

תפריט כפתור

מה הפירוש של בריכה בחלום, מה אומר בריכה בחלום?

בריכה

לפי תודעה רוחנית פרנסה אם המים סוערים יצפה לקשיים ואנרגיה נמוכה ואם שקטים יזכה לשלווה נפשית.

> חלומות נוספים המכילים 'בריכה'

חלומות על בריכה

דג סלמון. אתמול בלילה היה ערב אזכרה

דג סלמון. אתמול בלילה היה ערב אזכרה לאימי שנפטרה לפני 8 שנים וחלמתי אתמול שאנחנו במשפחה נערכים לארוחת שישבת ואני מבקשת להכין דגי סלומון ובחלום ראיתי את אימי אחותי בת אחותי שנפטרה ועוד כמה מהמשפחה שיבדלו לחיים טובים אמן ואנחנו שוחות בבריכה... מה פרוש החלום? האם אימי הופיעה ביום האזכרה להגיד לי משהו?

חולמת שאני נמצאת בבית פרטי שאני לא

חולמת שאני נמצאת בבית פרטי שאני לא מזהה אבל הבית בחלום הוא בית של חברה ואני ועוד שתי חברות במרפסת ובבריכה שלה יש לוויתן קטלן והוא קופץ כדי להגיע אלינו

היי, אשמח לפרוש חלומות. 1.חלמתי שהבת שלי

היי, אשמח לפרוש חלומות. 1.חלמתי שהבת שלי טובעת בבריכה ואני קפואה במקום ולא מצליחה לעזור לה. 2.חלמתי שבעלי מזיז את מיקום הארון ומוסיף שולחן כתיבה בחדר.

פרושים נוספים לחלום עם בריכה

אבטיח

מלאות ושבעות השלמה וגורל. מה הפירוש של לראות אבטיח בחלום. האבטיח מסמל משהו שלם ומלא, אנחנו שבעים ואיננו מחפשים עוד האבטיח הוא השלמה והגעה אל המנוחה והנחלה של החולם, שלמות מלאה עם הסובבים והגשמת הארץ. לראות אבטיח מנופץ בחלום, אכזבה וחוסר הצלחה. לאכול אבטיח בחלום מסמל על הנאה מפירות עמלכם. אבטיח מסמל את הקיץ והחופש עליו אנחנו חולמים, לשבת בבריכה או בים ולאכול אבטיח. האבטיח הוא פרי ענק, גדול וכבד המסמל הצלחה פריון ובעיקר הצלחה בעבודה.

> חלומות נוספים המכילים 'אבטיח'

לשחות

שחיה / שחייה בחלום מסמלת נסיון לברוח מהצרות. הים מסמל לרוב דברים לא יודעים, גדולים מפחידים, ייתכן צרות גדולות שאיננו יודעים כיצד להתמודד איתם. מים ובעיקר ים אבל גם בבריכה יכולים לסמל רגשות אשר מציפים אותנו בחלום והשחייה בחלום היא ההתמודדות של החולם או החולמת עם הרגשות אשר מציפים אותו או אותה. לשחות עם בעל חיים הכוונה לשדר מצוקה ובקשה שמישהו יצילנו.

> חלומות נוספים המכילים 'לשחות'

לים

הרואה שרוצה הים להטביעו - ייפול בידי אויביו וירעו לו. הרואה שיחסר הים ויבש - מלך של אותה מלכות יוסר. הרואה שחסר הים - שר של אותה מדינה ימות. הרואה שהלך בים ברגליו - לא ילך למקום אחר ביום ההוא, וישמור את עצמו. הרואה שרוחץ בים - השקט יגיד. ואם המים עכורים - יריב עם אדוניו. הרואה ששט בים או בבריכה או בנהר או תוך מקווה - יתחבר עם אנשים טובים. הרואה ששט בנהר או בים ובו גלים גבוהים - אותו האיש ייהנה ממלך גדול ורב. הרואה עצמו ששט במעיין - יתחבר עם איש צדיק. ואם שתה מהם - הנאה טובה מאוד תבוא לו. הרואה עצמו שטבע בים - חולי או אובדן ממון יגיד. וי"א: צרה תעבור עליו ויינצל ממנה. וי"א: יבקש רחמים, כי אולי ימות. הרואה שרוחץ בים והמים מלוכלכים - יריב עם אדוניו, וסימן לחולי. הרואה שירוץ בים וטבע - עתיד ליפול בידי מלך רע, ורע לו. הרואה שיעוף בים וטבע - עתיד ליפול בידי מלך רע. הרואה עצמו שנפל בים - חולי יבוא לו ויתרפא. וי"א: הרואה שנפל בים או בנהרות ולא יוכל לקום - אבל יגיד. הרואה את הים סוער - ישלטו בני יפת על כל העולם - משמע אֶדומים. הרואה ים סוער בגליו - צער יגיד. הרואה ששט בים הגדול - אותו האיש ייהנה ממלך גדול ורב. הרואה שהים נחצה לשניים - יצפה לנס גדול

> חלומות נוספים המכילים 'לים'

> חיפוש סמלים בחלום עם בריכה