להבין את החלום Logo

מה הפירוש בחלום של טיסה

תפריט כפתור

מה הפירוש של טיסה בחלום, מה אומר טיסה בחלום?

טיסה

לפי האמונה הרווחת החלום מבשר אמוציות חיוביות, חופש ועצמאות.

> חלומות נוספים המכילים 'טיסה'

חלומות על טיסה

חלמתי חלום שטסתי לחו"ל (אני לא זוכרת

חלמתי חלום שטסתי לחו"ל (אני לא זוכרת טיסה אבל אני זוכרת איך שהגעתי וזוכרת משהו עם כרטיסי טיסה) לישון אצל חברה (אני אפילו לא יודעת מי אבל אני זוכרת שהיא בלונדינית), ואז כשהייתי כבר אצלה היה לנו ריב רציני והיא צעקה לי "תתאבדי" ויצאתי מהבית שלה עם כל התיק, ואז כשיצאתי הייתי מופתעת לגלות שאני ליד פארק שלא רחוק מהבית שלי במציאות... (איך לעזעזל טסתי לחו"ל ויצאתי מהבית ואני בארץ?) ואז הלכתי בדיכאון לנדנדות באותו פארק ואני רואה את הקראש שלי לא רחוק עם חברים שלו... אחד החברים שלו ניגש אליי ראשון ומתחיל לדבר איתי, ואז... הוא בא, והתחלנו לדבר... בשלב מסויים בשיחה שאלתי "אף אחד לא שואל למה אני פה עם תיק?" והוא אמר "כן, רציתי באמת לשאול" וסיפרתי לו את כל הסיפור ואמרתי שאני באמת מתכוונת להתאבד כמו שהילדה הזאת אמרה לי והוא אמר "די! לא!" והתחיל לשכנע אותי שלא אעשה את זה ואז התעוררתי... מה זה אומר?

חלמתי שאנחנו עושים מסיבת רווקות לחברה שלי

חלמתי שאנחנו עושים מסיבת רווקות לחברה שלי שהיא כבר נשואה, היה הרבה אוכל של סבתא שלי. והיה כל מיני משימות והיינו שיכורים, ואחד המדימות היו לעבור דרך מחילה כזו ובאתי לזרוק לשם 2 שקים ופתאום גיליתי שיש בשקים 2 נחשים בצבע שחור צהוב. בעלה של חברה שלי היה שם גם והוא שבג את הרגל ועזר לנו להתמודד עם הנחשים. ואז בצד שני היה מישהו חתיך וחמוד שאני יוצאת איתו והוא קנה לי כרטיסי טיסה למשפחה שלו באנגליה. טסתי לשם ואז ראינו את סנדרה בולוק והלכתי להגיד לה שלום ובנתיים חברה שלה המבוגרת גנבה לי אותו

פרושים נוספים לחלום עם טיסה

גרביונים

לחלום על גרביונים מראה על דרך ארוכה שאנחנו צריכים לעבור. לפי האמונה הרווחת חלום על גרביונים מסמל נסיעה קרובה. אבל בעקרון מדובר על דרך או עלד דרך רוחנית שאנחנו נמצאים לפני המסע אליה, או דרך גשמית אמיתית שעלינו לצעוד בה, כמו נסיעה מהעבודה. הגרביונים מסמלים על נסיעה ברכבת והמקבילה היום זו היא טיסה.

> חלומות נוספים המכילים 'גרביונים'

טיסות

טיסה או טיסות בחלום מסמל רצון לשינוי. כמו טיול גדול וכמו חופשה הטיסות מתקשרות אצלינו למשהו חדש ואחר ולכן מסמלות את הרצון שלנו לשינויי. ראינו טיסות רבות בחלום אולי אנחנו מעוניינים לשנות קריירה ? אולי להחיף עבודה? לקשר חדש עם מישהו אחר.

> חלומות נוספים המכילים 'טיסות'

איחור

לחלום על איחור להגיע לשיעור או למקום כל שהוא כמו איחור לטיסה לדוגמא מראה על פיחד להפסיד. FOMO. Fear of missing out. אנחנו כל הזמן מוותרים על משהו בשביל לעשות על משהו אחר. אני רואה סרט אז אני לא עם חברים. האיחור מראה על הפחד שלנו מלהפסיד משהו אחר שאולי טוב יותר. זו נחשבת לאחת מהצרות הגדולות ביותר והבעיות של הקיום הדיגיטלי היום. אנחנו מחפשים בטינדר כל הזמן אולי יש משהו יותר טוב, אולי אני צריך או צריכה לעשות משהו אחר עכשיו במקום להנות מהרגע.

> חלומות נוספים המכילים 'איחור'

> חיפוש סמלים בחלום עם טיסה