להבין את החלום Logo

מה הפירוש בחלום של ירוק

תפריט כפתור

מה הפירוש של ירוק בחלום, מה אומר ירוק בחלום?

ירוק

הצבע הירוק בחלום מסמל התחדשות אביב ופריחה וגם קינאה ומחלה זה הכל תלוי בהקשר

> חלומות נוספים המכילים 'ירוק'

חלומות על ירוק

אני והילית ידידה שלי התקבלנו להצגה, ההצגה

אני והילית ידידה שלי התקבלנו להצגה, ההצגה היתה בסבב השלישי, וקיבלנו שם חדר משלנו, הדלת הייתה מלאה בחוטים והיה קשה להכנס, אני זוכר שאני לא עברתי על הטקסטים, הצבע ירוק מאוד בלט. לאחר מכן אני מוצא את עצמי במעיין מים, ובית נטוש ליד, עם אווירה מאוד משחררת וחופשיה ולאחר מכן אני רואה גם את הילית ואבא שלי ואת הרכב השחור שלו. אחרי זה הלכנו ברחוב בלי הילית והיינו צריכים לחשוב מאיזה רחוב לחזור, אבא שלי אמר לי לחזור מהרחוב השני ולא חזרנו משם, ואז קפץ עלי דתי מאחד הפחים עם מכשיר מחשמל מוזר וחוטף אותי, חפשתי בטיקטוק אם זה דבר מוכר והופיע שם סרטון של 2 אנשים שהתחשמלו כמוני. אני זוכר שהמתגים בחדר היו נורא מבלבלים. והיו שם שני מאווררים גדולים. ההצגה הייתה מנוהלת ע"י נטע, מדריכה שלנו. היה לה שם מוזר שאני לא מצליח לזכור.

פרושים נוספים לחלום עם ירוק

תפרחת

לראות פרח פורח בחלום או תפרחת מסמל לפי האמונה הרווחת כי ימים טובים מגיעים. ימים של הצלחה, הגשמה שיגשוג וקידום. תפרחת סגולה בחלום, חתונה. תפרחת שחורה, הצלחה עם קוץ בה. תפרחת ירוקה בחלום, נחת ושלווה וקניית נחלה ובית. תפרחת כתומה בחלום - חופשה. תפרחת צהובה בחלום מסמלת אהבה כמו גם תפרחת אדומה בחלום המסמלת תשוקה.

> חלומות נוספים המכילים 'תפרחת'

ליחה

הוצאת ליחה מהפה בעיקר ליחה צהובה - לחלום על ליחה שיורקים אותה מסמלת משהו כמו מחלה או דבר רע או עין הרע שמישהו דיבר ורצה בה נגדנו אבל אנחנו מצליחים להוציא אותה כלומר להוציא את הרע ולבער אותו מקרבנו ולהמשיך בחיינו. היכולת שלנו בחלום לירוק ליחה כלומר להיפטר מהדברים הרעים בחלום היא הדרך שלנו להיפטר ממחלות (חלושעס) ושאר מרעין בישים בחיי היום יום.

> חלומות נוספים המכילים 'ליחה'

שעועית ירוקה

שעועית ירוקה בחלום לפי האמונה הרווחת סימן לבושה גדולה או פחד ממחלה. לחלום על גידול שועית דווקא מראה הצלחה גדולה ויכולת לחסוך כסף. השעועית הירוקה מסמלת בושה ושאנחנו מעוניינים לשנות דברים שונים שקרו לנו בעבר.

> חלומות נוספים המכילים 'שעועית ירוקה'

> חיפוש סמלים בחלום עם ירוק