להבין את החלום Logo

מה הפירוש בחלום של עצמי

תפריט כפתור

מה הפירוש של עצמי בחלום, מה אומר עצמי בחלום?

עצמי

אנחנו מופיעים בחלום סימן שמישהו אחר חולם עלינו גם. לפי האמונה לראות את עצמך מבחוץ בחלום זה סימן שיש מישהו או מישהי שחושבים עליך.

> חלומות נוספים המכילים 'עצמי'

חלומות על עצמי

חלמתע שאני מתחתנת ושאני רוקדת ובסוף האירוע

חלמתע שאני מתחתנת ושאני רוקדת ובסוף האירוע אני אומרת לעצמי. במחשבה שאני אתגרש מהבעל שהתחתנתי איתו אבל לא היה בחלום גבר לא ראיתי מי זה החתן וגם לא ראיתי שום גבר בחלום מסתבר לי שהיו בחלום שלי/רק נשים כל החלום והחתונה עצמה הייתה על רחבת הריקודים/שאני רוקדת עם נשים ששמחו בשימחתי.

אני והילית ידידה שלי התקבלנו להצגה, ההצגה

אני והילית ידידה שלי התקבלנו להצגה, ההצגה היתה בסבב השלישי, וקיבלנו שם חדר משלנו, הדלת הייתה מלאה בחוטים והיה קשה להכנס, אני זוכר שאני לא עברתי על הטקסטים, הצבע ירוק מאוד בלט. לאחר מכן אני מוצא את עצמי במעיין מים, ובית נטוש ליד, עם אווירה מאוד משחררת וחופשיה ולאחר מכן אני רואה גם את הילית ואבא שלי ואת הרכב השחור שלו. אחרי זה הלכנו ברחוב בלי הילית והיינו צריכים לחשוב מאיזה רחוב לחזור, אבא שלי אמר לי לחזור מהרחוב השני ולא חזרנו משם, ואז קפץ עלי דתי מאחד הפחים עם מכשיר מחשמל מוזר וחוטף אותי, חפשתי בטיקטוק אם זה דבר מוכר והופיע שם סרטון של 2 אנשים שהתחשמלו כמוני. אני זוכר שהמתגים בחדר היו נורא מבלבלים. והיו שם שני מאווררים גדולים. ההצגה הייתה מנוהלת ע"י נטע, מדריכה שלנו. היה לה שם מוזר שאני לא מצליח לזכור.

פרושים נוספים לחלום עם עצמי

דורבן

לחלום על דורבן ולראות דורבן בחלום זה חלום שמראה על מרה שחורה ועל פגיעה לפי האמונה רווחת. מצד שני זהו חלום שמסמל רצון שלנו להסתגר בתוך עצמינו ולפי האמונה הרווחת מעין פחד מקהל או מקשר זוגי.

> חלומות נוספים המכילים 'דורבן'

משטרה

לחלום על משטרה יכולות להיות מגוון רחב של משמעויות, לרוב בהתאם להקשר ולטון הרגשי של החלום עצמו. הנה כמה פרשנויות נפוצות: 1. סמכות וסדר: המשטרה מסמלת סמכות וסדר, כך שחלום עליהם עשוי לשקף את הרגשות שלך כלפי דמויות סמכות או חוקים חברתיים. יכול להיות שאתה מנווט שלב בחיים הדורש הקפדה על כללים ונהלים, או שאתה מחפש הדרכה ותמיכה מאחרים. 2. בטיחות והגנה: המשטרה מייצגת גם בטיחות והגנה, כך שחלום עליהן עשוי לאותת על רצון לביטחון ולהרגיש מוגן. אולי אתה עובר תקופה לחוצה או לא בטוחה, והחלום של המשטרה מספק תחושת נוחות ובטיחות. 3. אשמה וחרטה: לפעמים, המשטרה מייצגת אשמה וחרטה, כך שחלום עליהם עשוי להעיד על רגשות אשמה לגבי משהו או פחד להיענש. אולי עשית משהו שנוגד את המוסר האישי שלך, או שאתה יכול להיות מודאג מהתמודדות עם אתגר קרוב. 4. צמיחה אישית והשתקפות עצמית: במקרים מסוימים, המשטרה מייצגת צמיחה אישית והשתקפות עצמית, כך שחלום עליהם עשוי לסמל שלב של התבוננות פנימית שאתה עובר. אולי אתה מתמודד עם טראומות עבר, או שאתה מנסה להתגבר על חולשות אישיות. 5. קונוטציות תרבותיות: בתרבויות מסוימות, למשטרה יש משמעויות שונות. לדוגמה, במדינות מסוימות ניתן לראות בהם סמלים של שחיתות ודיכוי. לכן, לחלום על משטרה בתרבויות אלה עשויות להיות פרשנויות שונות

> חלומות נוספים המכילים 'משטרה'

שגברים מנסים לפגוע

לאישה לחלום שגברים מנסים לפגוע בה, הוא חלום שכיח ביותר שחוזר על עצמו בצורות רבות. לפי האמונה הרווחת, אין מה לדאוג ספציפית מחלום כזה, זה לא אומר שאכן הבחורה החולמת מעוניינת שיפגעו בה, או שהיא חושבת באמת שמישהו יפגע בה או חוששת באופן ישיר מפגיעה. חלום כזה מראה על צורך בהגשמה פיזית, צורך למין, סקס ומימוש עצמי. אמנם החולמת חולמת על כמה גברים אך בעצם משתוקקת לזוגיות אמיתית וכן להגשמת מאוויים פנימיים מיניים אך לאו דווקא בצורה אלימה.

> חלומות נוספים המכילים 'שגברים מנסים לפגוע'

> חיפוש סמלים בחלום עם עצמי