להבין את החלום Logo

מה הפירוש בחלום של ערבי

תפריט כפתור

מה הפירוש של ערבי בחלום, מה אומר ערבי בחלום?

ערבי

לחלום על ערבי מסמן רצון למשהו פרוע, רע, בלתי ידוע. ליהודיה לחלום על ערבי זה סימן לפחד קמאי מהלא נודע ורצון פנימי לסקס פרוע. לגבר לחלום על ערבי סימן ורצון לנקמה.

> חלומות נוספים המכילים 'ערבי'

חלומות על ערבי

חלמתי שישבתי על כסא ולידי היתה עגלה

חלמתי שישבתי על כסא ולידי היתה עגלה והתיק והכסף ועוד דברים היו בפנים נרדמתי וכשהתעוררתי לא מצאתי את הארנק ולא נעליים וזה היה בעפולה היה הר שהחלטתי לרדת ממנו והחלקתי לאט לאט ופגשתי ליד חנות אשה ערביה ודברנו ואז בכיתי שאין לי כסף לחזור הביתה לאשקלון ואז,היא ועוד אשה נתנו לי שטרות של מאה ש"ח משתי מעטפות שונות

חלמתי שאני בבית ונשברת לי חתיכת שן

חלמתי שאני בבית ונשברת לי חתיכת שן טובה ובריאה ונהיה לי חור אבל חור נקי אני הולכת לסופר פראם ואין לי כסף ואני רואה בחור חמוד ואני מדברת איתו על המחיר וזה שאני לא רואה את המחיר כי הוא לא כתוב ברור והשיחה זורמת ואז משהו אחר נדחף לנו לשיחה אני הולכת שומעת ילדה מרכלת עליי רואה גם הרבה בנות שאני מכירה אני הגעתי לבית ספר המנקה הערביה מנשקת אותו בלחיים ורוצה לנשק אותי בפה ואני לא נותנת לה בסוף היא לא נישקה יצאתי מבית הספר האוטובוס המשיך לנסוע למרות שסימנתי לו הוא ראה אותי וחזר עליתי על האוטובוס והלכתי הביתה אחר כך הגעתי לאחותי לקחתי ממנה רמקול עם אורות צבעוניים וזה מאיר לי את הדרך הביתה אבל לא מצאתי את הדרך חזרה הביתה והלכתי לאיבוד

פרושים נוספים לחלום עם ערבי

בסופר

סופר בחלום מלשון מרכז קניות חנות מצרכים מראה על צורך בלתי ממומש בחיי היום יום. לרוב מדובר על הצורך בזוגיות ובמציאת בן או בת זוג. העושר הגדול והבחירה המרובה שנראה שהכל ניתן להשגה מיידית ולבסוף נשארים ללא כלום וזה עולה ביוקר. המצרכים הם הצרכים שלנו לקשר חם, זוגיות ומיניות. סופר בחלום מלשון סופר הכותב ספרים הוא תקשורת עמוקה עם העולם שמעבר כפי שנאמר בערבית - מכתוב - הסופר הוא יודע כל וזה שכותב מה יהיה איתנו בחיים האלו, האם יהיה לנו מזל או כשלון זה הכל תלוי בסופר, לראות אותו בחלום סימן שרצה לראות אתכם. סופר בחלום מלשון לספור - ספירת מלאיף אנחנו בודקים מה עשינו עד היום ולאן הגענו ומה הספקנו.

> חלומות נוספים המכילים 'בסופר'

ערבי

לחלום על ערבי מסמן רצון למשהו פרוע, רע, בלתי ידוע. ליהודיה לחלום על ערבי זה סימן לפחד קמאי מהלא נודע ורצון פנימי לסקס פרוע. לגבר לחלום על ערבי סימן ורצון לנקמה.

> חלומות נוספים המכילים 'ערבי'

> חיפוש סמלים בחלום עם ערבי