להבין את החלום Logo

מה הפירוש בחלום של שחור

תפריט כפתור

מה הפירוש של שחור בחלום, מה אומר שחור בחלום?

שחור

הצבע השחור הוא העדר כל הצבעים. ולכן הוא צבע מגן ואוטם. זה הזמן לנתץ מיתוס ולהסביר כי הצבע השחור, אינו מסמל דברים שליליים, כי אם עוזר להפטר מהם. זהו למשל צבע חזק מאד כמגן נגד עין הרע, לכן משתמשים בנר שחור בטקסים מאגיים. הצבע השחור סופג את האנרגיות השליליות אליו, ומכאן כוחו. הצבע השחור מסמל הגנה מצד אחד אולם גם הוא מייצג סגירות מצד שני. אלו הם שני הצדדים של השחור ובחיים צריך למצוא את האיזון בין הרצון שלנו להגן על עצמנו ולהתגונן לבין הסגירות וחוסר התקשורת המתלווה לכך. חלום בו מופיע צבע זה עוסק בהגנה וסגירות. אולי אנו חוששים מהבאות ומתגוננים יתר על המידה, היכן אנו מרגישים פגיעים? ייתכן והמגננה גובה מחיר כבד שכן התוצאה היא שאנו נסגרים והופכים פחות חברותיים.

> חלומות נוספים המכילים 'שחור'

חלומות על שחור

פרושים נוספים לחלום עם שחור

ביית

הבית שלנו לפי תודעה רוחנית מסמל מקום מפגש של הנפש עם נפשות תאומות. לפי האמונה הרווחת לראות בית בחלום בעיקר אם זה הבית שלנו הכוונה למקום מבטחים ועולם חדש יפתח בפנינו. לראות בית של מישהו אחר מסמל קנאה או רצון לזוגיות. בית בצבע אדום סכנה. בית שחור אהבה. בית לבן שלום ובריאות. בית ורוד בחלום רצון לזוגיות.

> חלומות נוספים המכילים 'ביית'

דורבן

לחלום על דורבן ולראות דורבן בחלום זה חלום שמראה על מרה שחורה ועל פגיעה לפי האמונה רווחת. מצד שני זהו חלום שמסמל רצון שלנו להסתגר בתוך עצמינו ולפי האמונה הרווחת מעין פחד מקהל או מקשר זוגי.

> חלומות נוספים המכילים 'דורבן'

יונים

יונים בחלום יכולות לסמן כמה דברים. יומים יפות לבנות וצחורות בחלום מסמלות אהבה,קשר זוגי, פריחה ולבלוב. יונים אפורות או שחורות בחלום נקראות גם עכברושים מעופפים והן מלאות מחלות ומזיקים ופשפשים ומסמלים דבר רע שעלול לקרות.

> חלומות נוספים המכילים 'יונים'

> חיפוש סמלים בחלום עם שחור